Partizan na krilima svoje "djece" do ubjedljive pobjede: Tinejdžer očarao protiv Kopera, Pantić obradovao navijače!

Pripreme Partizana se zahuktavaju, upisana druga pobjeda.

partizan - koper 3:0 prijateljska utakmica Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana upisali su i drugu pobjedu na pripremama u Sloveniji, pošto su u Kidričevu savladali ekipu Kopera 3:0.

Slovenački prvoligaš nije mogao da izađe na kraj sa raspoloženim timom Aleksandra Stanojevića, u kojem se najbolje pokazao Marko Milovanović.

PARTIZAN - KOPER 3:0 (1:0)

/Milovanović 41, 57, Pantić 77/

Mladi talentovani napadač Partizana najbolje je od trojice tinejdžera iskoristio svojih 30 minuta na terenu. Meč je u napadu počeo Samed Baždar, momak rođen 2004. godine, koji se solidno snašao, ali godinu dana stariji Milovanović je zaista briljirao.

Postigao je dva pogotka, od kojih je prvi stigao pred poluvremena, kada je Nemanja Jović iskoristio lošu reakciju odbrane Kopera.

Milovanović je lako matirao Golubovića, ali to nije bio slučaj u 57. minutu. Poslije lijepe akcije crno-bijelih, Marković je na desnom boku pronašao Marka Živkovića, ovaj ubacio loptu na peterac, a Milovanović tamo petom na majstorski način duplira prednost Partizana.

Do kraja meča se odlično pokazao i Danilo Pantić lijepim solo prodorom koji je okončao preciznim udarcem. Ono što neće obradovati navijače Partizana je činjenica da je Bibars Natho već u prvom poluvremenu napustio igru zbog udarca koji je dobio u rebro, a ostaje da se vidi koliko je ta situacija zaista problematična za Izraelca...

Partizan naredni meč na pripremama u Sloveniji igra 4. jula protiv poljske Krakovije.