Sjajne vijesti za Partizan - Suma se čudesno oporavio: Herojskih pola sata, ruptura od 11 milimetara, pa odmah na teren!

Sejduba Suma je uspio da se oporavi od teške povrede nikad brže!

Sejduba-Suma-se-oporavio-od-povrede Izvor: Mondo/U. Arsić

Gvineja i Gvineja Bisao odigrale su meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo neriješeno 1:1, a na tom meču u igru je u 83. minutu ušao ofanzivni vezista Partizana Sejduba Suma.

To ne bi bilo ništa čudno, Suma je redovni član nacionalnog tima, da iz Partizana nije poručeno da je ofanzivni vezista teško povrijeđen!

On je u duelu sa Santa Klarom u posljednjem meču kvalifikacija za Ligu konferencija imao sjajnih pola sata igre, ali je onda morao da izađe zbog povrede. Nad njim je tada napravljen penal, sjajno je izgledao na terenu, ali je bol bio jači.

Na jednoj od konferencija za štampu Aleksandar Stanojević je najavio da Sume neće biti na terenu duži vremenski period i da mu je ruptura mišića 11 milimetara.

Ipak on je u 83. minutu meča dvije Gvineje ušao u igru umjesto Madija Kamare, veziste Olimpijakosa i ostao na terenu do kraja meča.

S obzirom da Partizan naredni meč igra tek 11. septembra kada gostuju Radničkom u Kragujevcu trebalo bi da Suma bude na raspolaganju Stanojeviću za tu utakmicu.