U kanjonu Vrbasa trebalo je da se igra derbi: Krupa za jedno poluvrijeme pregazila Slaviju - svi gosti na NULI!

Tim Vladimira Ilića deklasirao je goste… Nijedna gostujuća ekipa nije uspjela da poentira na šest utakmica!

m:tel prva liga rs 4. kolo krupa slavija 5 0 svi gosti bez pogodaka Izvor: Promo/FK Krupa

Sudar ex-premijerligaša Krupe i Slavije trebalo je da bude derbi četvrte runde najjačeg fudbalskog ranga u Republici Srpskoj….

Ipak, igrači Vladimira Ilića svojski su se potrudili da tako ne bude – sav posao u duelu sa "sokolovima" završili su za prvo poluvrijeme!

KRUPA – SLAVIJA 5:0 (4:0)
/Hadžić 1, 12, Perović 29, Đekić 39, Beuk 58/

Tim iz kanjona Vrbasa tako je nastavio sa sjajnim partijama od početka sezone, te ima maksimalnih 12 bodova, uz čak 13 postignutih i samo dva primljena gola!

Samo 27 sekundi bilo je potrebno Krupi da probije defanzivni bedem "sokolova".

Učinio je to, nakon poigravanja posljednje linije gostiju, Džafo Hadžić, koji je u 12. minutu udvostručio prednost.

Na listi strijelaca mu se u 29. minutu pridružio Miloš Perović, koji je petim golom u sezoni nastavio sjajnu seriju koja traje od početka sezone.

Goleadu je deset minuta kasnije nastavio Slobodan Đekić, a u 58. minutu zaključio 17-godišnji novajlija Srđan Beuk, koji ove sezone briljira u okviru juniorske Premijer lige BiH.

Za odgovarajuću selekciju Krupe u tom takmičenju je postigao tri gola na dosadašnjih pet utakmica!

Kuriozitet je, svakako, da ni na ostalim terenima gosti nisu uspjeli da nađu put do mreže!

Sloga je u Doboju rezultatom 4:0 savladala Podrinje, Drina je sa 2:0 trijumfovala nad Kozarom, kao i Sloboda nad Alfa Modričom, dok su rezultatom 1:0 Zvijezda 09 i Tekstilac došli do pobjede nad Borcem, odnosno Budućnosti.

Od 19 časova se sastaju Sutjeska i Ljubić, dok kolo sutra od 17 časova zatvaraju Omarska i Željezničar Sport tim.