Jović namjestio gol, Real se nije izvukao! Težak udarac za Madriđane u Barseloni, prvo Šerif, a sad novi šok!

Luka Jović asistent u porazu Reala.

primera espanjol real madrid 2 1 asistent luka jović Izvor: Profimedia

Težak udarac za Real u Barseloni! Doživjeli su poraz u Primeri i tako produbili krizu u kojoj se nalaze.

Espanjol je pred svojim navijačima savladao Madriđane - 2:1 (2:0). I to u istoj nedjelji kada su doživeli šokantan poraz od Šerifa u Ligi šampiona.

Gostima nije pomgola ni asistencija Luke Jovića. Srpski napadač je ušao u 62. minutu umjesto Luke Modrića, a u 71. je odložio loptu za Karima Benzemu koji je smanjio zaostatak, ali do boda nisu došli.

Stvari su krenule nizbrdo za goste već u 17. minutu kada je Raul de Tomas matirao Tiba Kurtou. Prednost domaćina uvećao je Aleiš Vidal u 60. minutu, a sve što su do kraja "kraljevi" uspjeli bilo je da ublaže poraz.

Ovo je treći neuspjeh u nizu za izabranike Karla Anćelotija. Prošle nedjelje su remizirali sa Viljarealom (0:0), a onda su izgubili od Šerifa i Espanjola. Moraće italijanski stručnjak nešto da promijeni...