Skandal u Hrvatskoj nakon 2 penala za Dinamo u derbiju: Legenda "pukla" - ušao u teren i brutalno izvrijeđao sudije!

Nije moglo bez vatre na hrvatskom derbiju koji je riješio Srbin.

rijeka dinamo skandal  Izvor: MN Press/Profimedia

Viđen je nevjerovatan derbi u Hrvatskoj, gde su Dinamo i Rijeka odigrali 3:3, a meč nije mogao da se završi bez skandala.

Rijeka je poslije sjajnog prvog poluvremena vodila 3:0, svi su već vidjeli pobjedu domaćina, ali Dinamo je u drugom poluvremenu postigao čak četiri gola. Jedan je poništio VAR, tako da je na kraju viđen remi!

Ipak dva dosuđena penala za Dinamo u drugom poluvremenu, oba je realizovao Bruno Petković, digla su veliku prašinu.

Zbog toga je na teren uletio Danko Matrljan, nekada igračka legenda Rijeke iz osamdesetih, a sada pomoćni trener i žestoko se obračunao sa sudijama!

''U 72. minuti isključio sam Danka Matrljana zbog ulaska u teren i psovanja rečima: ''Jebem vam mater svima. Jebem vas u usta. Neka budu prvaci''', zapisao je sudija u zapisnik utakmice, prenosi hrvatski "Indeks".

Ipak nisu samo penali bili dovoljni za remi, pa je bod Dinamu donio Srbin Komnen Andrić, koji je udarcem glavom donio konačnih 3:3 u 82. minutu.

Poslije meča nije samo pomoćni trener Rijeke bio bijesan, već i prvi strateg tima Goran Tomić.

"Rekao bih da smo odigrali prvih 45 minuta savršeno, bez ijedne greške, cilj je bio u drugom poluvremenu ići na isti način, ali drukčije je kad primiš dva gola iz kaznenog udarca. Razlog pada? Dva penala su presudila tome. Dinamo nam nije zadavao previše problema iz igre, a poslije toga je dobio krila", objasnio je Tomić.