Nojer ima 35 godina, a reflekse kao mačka - zato je najbolji: Nestvarna odbrana golmana Bajerna o kojoj se priča!

Manuel Nojer se proslavio novom sjajnom odbranom.

Manuel-Nojer-neverovatna-odbrana Izvor: Twitter/BayernArgentina/Screenshot

Bajern je prethodne noći na "Da Lužu" ubjedljivo pobijedio Benfiku (4:0), međutim dugo im je trebalo da slome otpor Portugalaca, bar na regularan način.

VAR tehnologijom je utvrđeno da je Levandovski prije gola igrao rukom, odnosno da je Miler bio u ofsajdu, tako da su u periodu od 70. do 84. minuta uspjeli da postignu četiri gola. Sane je postigao dva pogotka i bio asistent za gol Levandovskog, četvrtim ih je "častio" Everton iz Benfike, ali ne bi trebalo zaboraviti ni golmana Nojera.

Dok je rezultat na semaforu bio 0:0, ponovo je Nojer dokazao da je svjetska klasa, posebno istakavši se u 33. minutu kada je "sijevnula" kontra Benfike.

Supertalentovani urugvajski napadač Darvin Nunjez (22) je bio u napadu, izdržao je snažnog Niklasa Zilea na leđima, okrenuo se i sjajno šutirao sa desetak metara iskosa, ali se Nojer bacio poput mačke i "skinuo" je njegov već viđen pogodak, nakon čega je Bajern krenuo svim silama po pobjedu.