• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Određeni arbitri za osminu finala Kupa BiH - srpski derbi sudi Miloš Gigović

Jedan od najzanimljivijih mečeva druge runde Kupa BiH biće odigran na trebinjskim "Policama".

Miloš Gigović Izvor: MONDO/Sport1/Sanel Konjhodžić

Svi mečevi osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine biće odigrani u srijedu, 27. oktobra, a danas su određena službena lica.

Jedan od najzanimljivijih susreta biće odigran na trebinjskim "Policama", gdje će pravdu u duelu Leotara i Borca dijeliti Miloš Gigović iz Gradiške.

Možda će vas zanimati

Neizvjesno će biti i na "Grbavici", u duelu Željezničara i Tuzla sitija, a na centru će biti zenički arbitar Sabrija Topalović.

Aktuelni osvajač Kupa BiH Sarajevo ugostiće prnjavorski Ljubić, dok će Omarska pokušati da napravi još jedan dobar rezultat i preko federalnog prvoligaša Igmana iz Konjica izbori plasman u četvrtfinale.

Lošu seriju rezultata pokušaće da prekine Radnik, koji će sa novim trenerom Veliborom Đurićem nastojati da ostvari bolji rezultat protiv Širokog Brijega nego prethodnog vikenda, kada su Hercegovci u Bijeljini slavili 2:1, te "presudili" dosadašnjem treneru Bijeljinaca Vladi Jagodiću.

Podsjetimo, u ovoj fazi takmičenja igra se samo jedan meč, a ukoliko nakon 90 minuta ne bude pobjednika, jedanaesterci će odlučiti putnika u narednu rundu.

KUP BIH - OSMINA FINALA:

Sloboda (Tuzla) - Zrinjski (Mostar) (14.00 - sudi: Admir Šehović, Sarajevo)
Omarska - Igman (Konjic) (14.30 - Admir Musić, Sarajevo)
Leotar (Trebinje) - Borac (Banjaluka) (14.30 - Miloš Gigović, Gradiška)
Sloga (Gornji Vakuf/Uskoplje) - Velež (Mostar) (14.30 - Frano Jelić, Široki Brijeg)
Radnik (Bijeljina) - Široki Brijeg (14.30 - Danijel Bojo, Kiseljak)
Zvijezda Gradačac - Posušje (14.30 - Velimir Drinić, Modriča)
Željezničar (Sarajevo) - Tuzla siti (16.30 - Sabrija Topalović, Zenica)
Sarajevo - Ljubić (Prnjavor) (17.30 - Dražen Marić, Bijeljina)

PROČITAJTE I OVO

Komentari 0

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC