Provokacija Tuzle siti na račun Banjalučana! Ko je dao gol za Borac? (FOTO)

Tuzlaci i Banjalučani su remizirali rezultatom 1:1 (0:1) u posljednjem meču 14. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

FK Tuzla siti - provokacija Fejsbuk FK Borac FOTO Izvor: FK Borac/Nikola Kulaga

Crveno-plavi su do prednosti došli u 39. minutu golom iz jedanaesterca Stojana Vranješa , kojem je to bio 10. pogodak u sezoni, nakon što je Kobi Moris igrao rukom u kaznenom prostoru.

U nastavku je bod domaćinu osigurao Damir Mehidić, odličnim udarcem iskosa u malu mrežu.

Tuzlaci nisu bili zadovoljni suđenjem Matea Muse iz Čitluka, što je potvrdio i trener Husref Musemić u izjavi nakon utakmice, a nova provokacija uslijedila je na zvaničnoj Fejsbuk stranici kluba iz Simin Hana.

Napisali su da je strijelac za Tuzlu siti bio Mehidić, a za Borac su izostavili ime kapitena Vranješa, napisavši samo penal!