Pa, šta uradi, majstore? Bizaran autogol za pamćenje: Svi mu se smijali - ovako ne treba da ispucavate! (VIDEO)

Zanimljiva situacija se odigrala u niželigaškom fudbalu u Italiji.

smiješan autogol u italiji serija d Izvor: YouTube/Icaroplay/Printscreen

Nevjerovatna situacija sa fudbalskih terena dolazi nam iz italijanskih nižih liga.

Na utakmici Giviborga i Koređezea prošlog vikenda u tamošnjoj Seriji D, vidjeli smo zaista bizaran autogol!

Koređeze je slavilo na gostovanju 2:1, a veliku pomoć u tome dao im je jedan protivnički igrač.

Sve se odigralo u 35. minutu, kada je Koređeze krenuo u napad, a domaći su željeli da započnu svoj. Golman nije najbolje ispucao jednu povratnu loptu, a ona je stigla do štopera i kapitena Alesija Grea.

I to pravo na volej! Grea je želio da ispuca loptu što dalje od svog gola, ali se tako loše snašao da je ona završila u njegovoj nebranjenoj mreži!

Pogledajte ovaj sjajan autogol iz "voleja":

Bizaran autogol u Seriji D
Izvor: YouTube/Icaroplay

Grea se iskupio tri minuta kasnije kada je izjednačio na 1:1, ali njegova ekipa Giviborgo je ipak izgubila, pošto je Koređeze u 93. minutu postigao pobjedonosni gol.