Ovo je sr**e, igramo kao go*na, treba reći istinu: Isplivao snimak Ronalda iz svlačionice - bijesan urla na saigrače!

Autor Haris Krhalić

Pojavio se video snimak na kojem se vidi Kristijano Ronaldo kako kritikuje igru Juventusa tokom utakmice Lige šampiona, a tom prilikom došlo je i do manjeg sukoba sa saigračem.

ronaldo vikao na saigrače liga šampiona Izvor: YouTube/MY COLOMBIA TV/Printscreen

Protekla sezona Juventusa nije bila sjajna, pošto su poslije devet godina vladavine, izgubili titulu prvaka Italije. U toj sezoni, snimao se i poznati "Amazonov" dokumentarac "Sve ili ništa".

Sada su se pojavili snimci iz te sezone, a u centru pažnje našao se Kristijano Ronaldo i ono što se dešavalo na poluvremenu utakmice Lige šampiona.

Radilo se o meču Juventusa i Porta u osmini finala, gde je portugalski velikan šokirao "staru damu" i izbacio iz najjačeg evropskog takmičenja. Porto je prvu utakmicu riješio u svoju korist 2:1, a u drugoj je vodio 1:0 na poluvremenu. Kamere "Amazona" su zabilježile šta se potom dešavalo u svlačionici.

Bijesni Ronaldo je ušao u svlačionicu i derao se na saigrače, nezadovoljnim igrom ekipe. Niko nije ništa odgovarao portugalskoj zvijezdi, vjerovatno svjesni da je u pravu.

"Igramo kao go*na! Kao go*na!" Igramo apsolutno užasno", vikao je Ronaldo, kada se začuo Huan Kvadrado.

"Treba da budeš primjer za sve", govorio je Portugalcu.

"I ja isto! I za sebe to kažem. Sr**e! Ne igramo ništa, treba reći istinu. Ovo je utakmica Lige šampiona. Moramo da pokažemo karakter", vikao je Ronaldo, kada se u tim momentima umiješao tadašnji trener Andrea Pirlo.

"Dosta. Dosta, Huan, dosta, Kri!"

Interesantno, ovo je dovelo reakcije, pošto je Juventus u drugom poluvremenu sa dva gola izborio produžetke, poslije su pobijedili 3:2, ali zbog manje datih golova u gostima, Porto je otišao u četvrtfinale... Evo kako je izgledala ta rasprava: