Frka u Juventusu - sukobili se trener i napadač: Alegri gurnuo Španca, kamere snimile šta mu je vikao! (VIDEO)

Slavili jesu, ali to ne znači da tenzija nije bilo.

sukob maksa alegrija i alvara morate Izvor: Twitter/@nocontext__juve/Printscreen

Uspio je Juventus da pobijedi slabašnu Đenovu 2:0, viđen je i nevjerovatan pogodak Huana Kvadrada direktno iz kornera, ali to ne znači da u "staroj dami" nema nervoze.

To se najbolje vidjelo u sukobu trenera Masimilijana Alegrija i napadača Alvara Morate!

Juventus je slavio protiv Đenove golovima Kvadrada i Paula Dibale, čime su se popeli na peto mjesto u Seriji A, međutim, osim sjajnog pogotka Kolumbijca, meč je obilježio i trenutak iz 73. minuta.

Morata je tom prilikom napravio prekršaj nad protivničkim igračem Kristijanom Biragijem, da bi se potom žalio kod glavnog sudije na tu odluku. Zbog prigovora je dobio žuti karton, a trener Alegri je odmah odlučio da zamijeni Španca.

I tu je došlo do razmirica između Morate i Alegrija. Italijanski stručnjak je pobjesnio dok je Španac napuštao teren, te ga je Alegri gurnuo i vikao mu:

"Poklonio si im slobodan udarac", uspjeli su italijanski mediji da razaznaju.

Morata je Alegriju odgovorio, želeći da se odbrani od kritika, a obojica su jedan drugom imali šta ljutito da poruče pred cijelim svijetom.

Da sve ispadne još gore, Moratu je zamijenio Moize Ken, koji je minut po ulasku u igru dobio žuti karton zbog oštrog faula nad, pogađate, Kristijanom Biragijem. Evo kako je izgledao obračun Morate i Alegrija: