Trener se skinuo na terenu i napravio šou: Osvojio titulu, pa ispunio obećanje (VIDEO)

Nevjerovatni potezi trenera Njujorka poslije osvajanja titule.

mls trener se skinuo na terenu nakon osvojene titule Izvor: Twitter/MLS/printscreen

Njujork je šampion! U finalu plej-ofa MLS lige su poslije boljeg izvođenja penala pobijedili Portland (1:2).

Pred više od 25.000 gledalaca u Portlandu su gosti stigli do trijumfa. Mogli su do toga da stignu i poslije regularnog toka, pošto je Kasteljanos postigao gol u 41. minutu, ali je Mora u četvrtom minutu nadoknade odveo meč u produžetke, a zatim je Njujork bolje izvodio jedanaesterce.

Međutim, šou je ukrao trener šampiona Roni Deila. Kada je došao na klupu obećao je da će "da se skine i radi sklekove na terenu ako osvoje titulu". Obećanje je ispunio.

Tokom proslave je upravo to i učinio. Ostao je u donjem vešu, odradio sklekove, a onda i podigao šampionski pehar.

Oduševljeni su bili njegovi saigrači koji su odbrojavali dok je radio sklekove, aplaudirali su mu, dobio je ovacije.