Konte je preporodio "pijevce"! Totenhem igrao 102 minuta - Son asistirao za prvu pobjedu u 2022. godini!

Antonio Konte sa Totenhemom došao do prve pobjede u novoj godini.

engleska premijer liga votford totenhem 0 1 Izvor: Profimedia

Došao je Antonio Konte u Totenhem i definitivno promijenio sve. Ekipa možda ne igra lepršavo i lijepo, ali osvaja bodove što je i najvažnija stvar.

Poslije remija sa Liverpulom, došli su i do prvih bodova u 2022. godini, savladali su Votford i to poslije 102 minuta igre (1:0).

Meč je obilježio prekid u 84. minutu kada je jednom navijaču pozlilo na "Vikaridž roudu". Sudija Džouns je razmišljao i o tome da prekine utakmicu, ali nije to učinio, a zbog svega toga je usluhedila velika nadoknada.

A, tamo su se "pijevci" bolje snašli. U 96. minutu je Son savršeno izveo slobodan udarac, a Sančez je bio najviši u skoku i pogodio je mrežu. Sudija je svirao kraj tek u 102. minutu, ali nije to smetalo mnogo gostima.

Za razliku od Kontea kome ide odlično, Klaudio Ranijeri će imati dosta problema, njegov tim je tik iznad zone ispadanja.