Spektakl! Asistencija rabonom, pa gol grudima: Ovo morate da vidite, 5 sekundi fudbalske magije za pogodak sezone! VIDEO

Ovakvi golovi se ne viđaju... Pa gotovo nikad!

bundesliga ajntraht arminija rabona  Izvor: twitter/screenshot/@swearimnotpaul

Arminija iz Bilefelda iznenadila je Ajntraht i pobijedila sa 2:0 na gostujućem terenu, a prvo ime meča bio je Austrijanac Patrik Vimer. On je u petom minutu dao prvi gol za goste, a onda je u 27. minutu izveo asistenciju za pamćenje.

Šefu je bilo lako da pogodi kada je rabonom sjajni Vimer sve pripremio!

Mladi 20-godišnji vezista koji je ponikao u Austriji iz Beča je prvo pokazao da ne prašta kada ga ostave samog pa je u petom minutu smjestio loptu u sam ugao gola Ajntrahta, ali asistencija za drugi gol je prava umjetnost.

Našao se sa strane u kaznenom prostoru, a onda je odlučio da na spektakularan način pošalje loptu ka svom napadaču. A onda je Šef takođe reagovao sa stilom i grudima poslao loptu u mrežu!