Dibala pogodio sa "kreča", pa zabrinuo Murinja: Povreda Argentinca pri izvođenju penala, morao je da izađe iz igre!

Morao je Paulo Dibala da izađe iz igre zbog povrede koju je zaradio dok je izvodio penal...

dibala se povrijedio prilikom penala  Izvor: EPA-EFE/MASSIMO PICA

Roma je trijumfovala nad Lećeom (2:1) i u devetom kolu upisala šestu pobjedu, ali glavobolju Žozeu Murinju zadaje povreda Paula Dibale, zbog koje je morao da izađe iz igre praktično na startu drugog poluvremena!

Argentinac je izveo jedanaesterac u 48. minutu, matirao gostujućeg čuvara mreže Vladimira Falkonea, ali tom prilikom uspio da se povrijedi.

Čim je uputio udarac sa "kreča", na licu mu se pojavila bolna grimasa, a prema snimku, čini se da je došlo do istegnuća mišića.

Prvotimac Rimljana nije mogao da nastavi meč, a umjesto njega, na terenu se našao srpski internacionalac Nemanja Matić.

Pogledajte kako se povrijedio Paulo Dibala:

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!