Borac Ašdod prenos uživo

Juniori Borca u revanšu Omladinske Lige šampiona poraženi su od izraelskog Ašdoda sa 0:3 i na taj način se oprostili od ovog takmičenja.

Borac Ašdod prenos uživo Izvor: MONDO/Dragan Šutvić

Juniori Borca su se porazom oprostili od Omladinske Lige šampiona. U revanš utakmici ekipa Ašdoda slavila je sa 0:3. Podsjećamo, Izraleci su u prvom meču slavili sa 2:0 te su tako sa ukupnih 5:0 zakazali duel sa MTK Budimpeštom u narednoj fazi takmičenja.

Borac - Ašdod 0:3 (0:1)
/Muče 38, Abergel 90+2, 90+4/

Izaelci su od samog početka meča nametnuli svoj tempo igre te su u par navrata zaprijetili golu Borca. Najopasniji u redovima gostiju je bio Muče.

U 37. minutu Šušić je igrao rukom u svom šesanestercu, a glavni arbitar je pokazao na bijelu tačku. Siguran sa kreča bio je upravo Muče za 0:1.

Nakon gola Izraelci su se dodatno oslobodili te su nekoliko puta zaprijetili golu Vojvodića, ali do pauze nije bilo promjene rezultata.

Drugi dio utakmice donio je bolju igru Banjalučana, ali ipak nisu uspjeli stići do gola. Najbolju priliku imao je Divljak u 63. minutu, ali njegov udarac odlazi preko gola.

U sudijskoj nadoknadi utakmice vidjeli smo još dva gola gola.

Abergel je prvo pogodio za 0:2.

A zatim i za 0:3.

Više detalja klikom na "RAZVOJ DOGAĐAJA"

20:54

- KRAJ -

20:54

90+5'- Abergel postiže još jedan pogodak!

Isti igrač samo dvije minute kasnije postiže pogodak za konačnih 0:3!

20:51

90+2'- Ašdod vodi 0:2!

Abergel rješava pitanje pobjednika golom u sudijskoj nadoknadi meča.

20:45

88'- Nova izmjena kod gostiju

Izašao je Getahun, a ušao je Tašala

20:42

84'- Žuti za Makarića

20:41

80'- Trostruka izmjena kod gostiju

Izašli su Belifante, Jusupov, Ohajon, a ušli su Kohen, Šaban i Perez.

20:35

77'- Žuti karton za Jesilirmaka

20:32

74'- Opasan udarac Mučea

Sa dvadesetak metara šutirao je Muče, ali lopta odlazi pored gola.

20:29

71'- Sve manje nade za crveno-plave

20:27

68'- Izmjena kod Ašdoda

Ulazi Svisa, a izlazi Edri.

20:24

66'- Žuti karton za Ariku

Požutio je golman gostiju zbog zadržavanja vremena

20:23

66'- Moconja visoko preko gola!

20:21

63'- Najbolja šansa za Borac do sada

Izašao je Divljak sam pred golmana, ali njegov udarac odlazi preko gola.

20:19

61'- Abergel glavom preko gola

20:18

60'- Prvi pokušaj Borca u drugom poluvremena

Šutirao je Damjanić, ali bez problema to hvata golman gostiju.

20:17

58'- Posljednja izmjena Borca

Izlazi Bogdanić, a umjesto njega Stjepanović.

20:13

55'- Dvostruka izmjena u redovima Borca

Izašli su Nikolić i Žuljević, a ušli su Rendić i Kovačević.

20:11

53'- Vojvodić ispred Getahuna

Odlična reakcija golmana Borca koji je na vrijeme pokupio loptu ispred Getahuna.

20:08

50'- Abergel pored gola

20:07

49'- Opasno pred golom Borca

Odlična šansa za Izraelce koji su previše zakomplikovali i na kraju lopta za Vojvodića.

20:03

- Počelo drugo poluvrijeme, dvije izmjene u redovima Borca -

Beuk i Radović napustili teren, a umjesto njih ušli su Samardžija i Divljak.

19:48

- KRAJ PRVOG POLUVREMENA -

Fotografije iz prvog dijela

Pogledajte još jednom pogodak Mučea koji je Ašdod stigao do vođstva u Modriči.

19:44

43'- Šutirao je sada i Getahun

Novi veliki promašaj Izraelaca.

19:43

42'- Jusupov pored gola

Nova šansa za Ašdod, ali i ovo odlazi pored gola.

19:42

39'- Nevjerovatan promašaj Mučea

Mogao je Ašdod odmah i do drugog gola, ali Muče je promašio 100% šansu.

19:39

38'- Vodi Ašdod!

Odbranio je udarac sa penala Vojvodić, ali stigao je Muče prije odbrane Borca na tu loptu i pogodio za vođstvo!

19:37

37'- Penal za Ašdod!

Igrao je rukom Šušić, a glavni arbitar je bez razmišljanja pokazao na bijelu tačku.

19:37

36'- Treći korner za Ašdod

19:36

25'- Sason u posljednji čas

Sason klizećim startom odnosi loptu ispred Radovića.

19:34

33'- Slobodni udarac za Borac

Centaršut Damjanovića, ali nije dobro primio tu loptu Šušić.

19:32

31'- Žuti karton za Abergela

19:31

31'- Mreže i dalje miruju

U prvih pola sata izostale su prave šanse te nismo vidjeli mnogo uzbuđenja.

19:21

20'- Udarac Mučea

Još jedan opasan napad ekipe Ašdoda. Odbranio se Borac.

19:19

18'- Novi korner za goste

Opasno je bilo nakon ubačaja na prvu stativu, ali odlazi lopta pored gola.

19:16

16'- Žuti karton za Moconju

"Požutio" je kapiten Borca nakon oštrog starta

19:15

Detalji iz uvodnih minuta meča

19:12

12'- Prvi korner za Borac

Loš centaršut Damjanića.

19:12

11'- Ponovo Muče!

Odlično je prošao Muče, ali brani to Vojvodić.

19:11

10'- Prvi pokušaj domaćih fudbalera

Ubacio je Beuk, ali hvata tu loptu golman gostiju.

19:07

6'- Novi pokušaj Ašdoda

Šutirao je Muče, biće korner za goste. Nema opasnosti u nastavku po gol Borca.

19:04

3'- Izraelci prvi prijete

Pokušao je Abergel.

19:01

- Utakmica je počela -

18:50

Sudijska četvorka

Glavni arbitar na večerašnjem meču će biti Dejvid Munro iz Škotske. Njegovi pomoćnici će biti Šon Kar i Džonatan Bel takođe iz Škotske. Četvrti sudija će biti Miloš Gigović.

Izvor: MONDO/Dragan Šutvić

18:36

Fudbaleri Borca na zagrijavanju

18:34

Sastavi

Borac: Vojvodić, Nikolić, Makarić, Šušić, Žuljević, Sarić, Moconja, Damjanić, Radović, Beuk, Bogdanić.

Ašdod: Arika, Jesilirmak, Ohajon, Sason, Suisa, Abergel, Muče, Edri, Belifante, Getahun, Jusopov.

18:29

Revanš utakmica

Fudbaleri Borca su u prvoj utakmici poraženi su rezultatom 2:0. Crveno-plavi imali su u Ašdodu nekoliko dobrih šansi, pa i pogođenu prečku, tako da će sa dosta optimizma dočekati juniorskog šampiona Izraela.