Epski promašaj Seada Kolašinca: Zbog ovoga je Olimpik Marsej ispao iz Evrope! (VIDEO)

Nevjerovatan promašaj defanzivca "zmajeva" skupo je koštao Olimpik iz Marseja.

Sead Kolašinac je tragičar francuskog kluba!

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je u duelu sa Totenhemom ušao u igru u 73. minutu pri rezultatu 1:1 koji nije odgovarao ekipi sa "Velodroma".

Izabranici hrvatskog trenera Igora Tudora imali su u tom trenutku garantovano proljeće u Ligi Evrope, ali su željeli da ostanu u elitnom takmičenju. Napadali su londonske "pijevce", a najbolju šansu imao je Sead Kolašinac u 87. minutu.

Centrirao je Čengiz Under, a sam "kao duh" na drugoj stativi bio je defanzivac "zmajeva" i sa tri metra promašio čist zicer.

Pogledajte...

Kolašinac, kao i trener Tudor su se uhvatili za glavu, a kazna za ovaj promašaj uslijedila je u sudijskoj nadoknadi kada je poslije kontranapada Totenhem golom Pjera-Emila Hojbjerga stigao do pobjede, a Marsej ostao i bez Evrope.