Jovićev šou u Firenci, dao gol čim je ušao: Jednom pipnuo loptu, pa je zakucao u mrežu - spreman je za Katar! (VIDEO)

Luka Jović ne prašta, trebalo mu je samo pet minuta na terenu da postigne gol u dresu Fiorentine.

Luka Jović strijelac za Fiorentinu Izvor: TV Arena sport

Luka Jović je gol-mašina! Sjedio je na klupi 77 minuta u meču Fiorentine i Salernitane, a onda ušao umjesto Artura Kabrala i postigao gol za samo pet minuta! Sjajni srpski napadač je na asistenciju Rikarda Saponare sjajno reagovao i donio je pobjedu svom timu!

Našao se na pravom mjestu stameni napadač iz Bijeljine, ušunjao se među defanzivce Salernitane i izbjegao ofsajd zamku, a onda je zakucao loptu u mrežu!

Nadali su se gosti da nije bio dovoljno dobro postavljen, da je bio u nedozvoljenoj poziciji, ali od toga nije bilo ništa, Bio je tačno gdje treba da bude, jednim potezom je iskontrolisao pas, a onda je uslijedila hladnokrvna realizacija.

Ovo je već treći pogodak srpskih reprezentativaca u srijedu uveče, pošto je prvo prelijep gol u Holandiji za Ajaks dao Dušan Tadić, potom je Nemanja Radonjić oduševio sve pogotkom u Torinu, a onda je uslijedio i pogodak Luke Jovića koji je pogodio sedmi put ove sezone u dresu Fiorentine!

Na kraju je ostalo 2:1 za "violu" poslije 95 mintua igre, a cijeli meč je na terenu proveo Nikola Milenković dok su sa klupe ušli Luka Jović i Aleksa Terzić.