brazil švajcarska uživo prenos

Brazil sačuvao nadu Srbiji - bolje nije moglo! "Bomba" srušila Švajcarce, evo šta je potrebno "orlovima" za prolaz!

Brazil je odigrao za sebe i Srbiju, "orlovi" su zadržali šanse da se nađu u osmini finala Mundijala u Kataru!

brazil švajcarska uživo prenos Izvor: Anadolija/Evrim Aydın

Brazil je u dramatičnom meču savladao Švajcarsku i odigrao za Srbiju! Sada u posljednjem kolu Srbija može sama da riješi da li će dalje u nokaut fazu!

Brazil je savladao Švajcarsku 1:0 sjajnim pogotkom Kazemira u 83. minutu i Srbija je dobila ono što je htjela - priliku da sve sama riješi!

Dakle, situacija je sada takva da je Brazil prvi u grupi G sa šest bodova, Švajcarska ima tri boda, a Srbija i Kamerun po 1!

To nas dovodi u situaciju da ako Srbija pobijedi Švajcarsku, a Brazil ne izgubi od Kameruna, "orlovi" idu dalje!

Ukoliko pobijede i Srbija i Kamerun potrebno je da Srbija pobijedi sa golom razlike više od Kameruna kako bi prošla dalje, ali realno gledano, teško je i zamisliti pobjedu Kameruna nad ovakvim Brazilom!

18:54

Evo kako idemo dalje!

Brazil je u dramatičnom meču savladao Švajcarsku i odigrao za Srbiju! Sada u poslednjem kolu Srbija može sama da reši da li će dalje u nokaut fazu!

Brazil je savladao Švajcarsku 1:0 sjajnim pogotkom Kazemoira u 83. minutu i Srbija je dobila ono što je htela - priliku da sve sama reši!

Dakle situacija je sada takva da je Brazil prvi u grupi G sa šest bodova, Švajcarska ima tri boda, a Srbija i Kamerun po 1! To nas dovodi u situaciju da ako Srbija pobedi Švajcarku, a Brazil ne izgubi od Kameruna "orlovi" idu dalje!

Ukoliko pobede i Srbija i Kamerun potrebno je da Srbija pobedi sa golom razlike više od Kameruna kako bi prošla dalje, ali realno gledano, teško je i zamisliti pobedu Kameruna nad ovakvim Brazilom!

18:53

KRAJ!

Brazil je pobedio 1:0 i odradio sve što je bilo potrebno za Srbiju! Sada je sve u našim rukama!

18:52

90. minut: Brazil ređa šanse...

Šansa za šansom, ali Švajcarci uspevaju da odolevaju! Ipak ostaje 1:0!

18:40

83. minut: GOOOL! 1:0 za Brazil!

KAAZEEEMIIIIROOOO! Kakva golčina, ovo ne mogu da ponište!

Izvor: Anadolija/Evrim Aydın

18:32

75. minut: Menjaju i Švajcarci

Haris Seferović menja Brila Emboloa, a Ebišer će zameniti Soua. Pozicija za poziciju, ništa se ne menja u igri Švajcarske.

18:30

73. minut: Izmene! Brazil napada!

Rišarlison oi Rafinja izlaze, a u igru su Gabrijel Žesus i Antoni. Valjda će oni dati neki novi impuls napadu...

Izvor: Profimedia/ Evrim Aydin / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM

18:23

66. minut: Au, kakav ŠOK!

Ofsajd! I to na centru igrališta, ovo su svi zaboravili u nastavku akcije u kojoj je pao gol!

Izvor: Printscreen/Arena Sport

18:21

GOOOL! VODI BRAZIL 1:0

VODI BRAZIL 1:0! Pogodak je dao Vinisijus i sada Brazil vodi sa 1:0!

18:15

58. minut. Izmene!

Bruno Gimaraeš menja Freda, a kod Švajcarske Štefen i Ferndandes menjaju Vargasa i Ridera.

18:14

57. minut: Zamalo!

Spoljnim delom stopala je Vinisijus centrirao, a Rišarlison je zamalo promašio tu loptu! Ostaje 0:0!

18:10

53. minut: Preti Švajcarska prva!

Vidmer je prohujao po boku, centrirao i jedva su ovo Brazilci izbacili! Uh!

Dva minuta kasnije Alison je jedva izbacio loptu ispred napadača Švajcarske!

18:10

52. minut: Grubosti

Za sada u drugom poluvremenu samo dva kartona, jedan za Ridera u Švajcarskoj i jedan za Freda u Brazilu.

Izvor: Anadolia/Evrim Aydın

18:03

DRUGO POLUVREME!

Počinje drugo poluvreme, a Brazil je rešio da još jače napadne jer je Rodrigo Goeš zamenjo Paketu.

17:46

46. minut: Kraj poluvremena i šansa!

Švajcarska je imala korner, bio je to solidan centaršut, ali na poluvreme idemo bez pogodaka!

17:45

45. meč: Zamalo gol Brazila!

Rafinja je direktno šutirao u gol iz kornera, Somer je odbio loptu i pogodio Emboloa, a onda se napravila ogromna gužva u šesnaest metara Švajcarske.

Od gola ipak ništa!

17:45

44. minut: Nestalo struje na stadionu!

Za momenat je prekinut meč jer je bukvalno na nekoliko sekundi nestalo svetla!

17:40

39. minut: Auh... Zamalo Švajcarska!

Vargas je dobio loptu na desetak metara od gola Brazila, ali je nije iskontrolisao i jako je ovo ozbiljno moglo da bude. Ipak, ništa od šanse!

Izvor: Anadolija/Serhat Çağdaş

17:31

30. minut. Bomba!

Rafinja se zaleteo, opalio po lopti kada je ušao sa strane u sredinu, ali pravo u Jana Somera je išla ova lopta.

17:28

27. minut: Au, kakav zicer!

Brazilci prvo nisu mogli da iznesu loptu sa svoje polovine, potom je sevnuo napad u kome je nakon centaršuta Vinisijus imao zicer, ali sa sedam metara nije savladao Jana Somera.

Šteta!

17:20

18. minut: Paketa!

Šutnuo je Paketa, ali je izblokiran. Nikako da se otvori meč...

17:13

13. minut: Napada Brazil!

Uglavnom po bokovima napada Brazil, ali nema opasnosti po gol Švajcarske. Sada je Rišarlison izbacio loptu u gol-aut...

17:06

6. minut: Prete Švajcarci!

Imali su korner, ali nisu napravili problem ekipi Brazila. Za sada bez nekih većih šansi!

17:02

POČELO JE!

Krenuli smo, a cela Srbija gleda ovaj meč i nada se da bi Brazil mogao da pobedom donese veliku nadu "orlovima".

16:14

SASTAVI!

BRAZIL: Alison - Militao, Markinjoš,m Silva, Sandro - Kazemiro, Fred - Vinisijus, Rafinja, Paketa - Rišarlison

ŠVAJCARSKA: Somer - Rodrigez, Elvedi, Akandži, Vidmer - Frojler, Rider, Džaka - Sou, Vargas - Embolo

15:49

Nema Nejmara!

Nejmar i Danilo ne mogu da igraju na ovom meču - menjaju ih Fred i Eder Militao u odnosu na meč sa Srbijom.

14:48

Cela Srbija čeka ovaj meč!

Nakon što je Srbija posle 3:1 prokockala prednost u meču sa Kamerunom sada ćemo svi imati oči uprte u duel Švajcarske i Brazila.

Šta god da se desi na ovoj utakmici Srbija ima šanse da prođe dalje u slučaju pobede u poslednjem kolu, a kalkulacije vezane za nastavak možete pročtiati ovde.