Šokantna završnica u Milanu! "Rosoneri" imali dva gola prednosti u 87. minutu pa na kraju osvojili samo bod

Autor Haris Krhalić

Fudbaleri Rome su nakon šokantne završnice stigli do boda.

Tami Abraham Izvor: Shutterstock

Fudbaleri Milana su na domaćem odigrali neriješeno sa ekipom Rome. "Rosoneri" su do 87. minuta imali dva gola prednosti da bi do kraja meča uspjeli sve da "prokockaju" i osvoje samo bod večeras.

Milan – Roma 2:2 (1:0)
/Kalulu 30, Pobega 77 – Ibanjez 87, Ejbraham 90+3/

Od samog početka ekipa Milana je nametnula svoj tempo, a nagrada za bolju igru stigla je u 30. minutu kada je Kalulu, na asistenciju Tonalija, doveo „rosonere“ u vođstvo.

U 77. minutu Milan je stigao do drugog gola. Leoa se našao u ulozi asistenta, a mrežu Rome pogodio je Pobega.

Roma je prvi udarac u okvir gola uputila u 87. minutu kada je Ibanjez, nakon kornera, bio najviši u skoku i smanjio rezultat na 2:1. Kao i na današnjoj utakmici Lacija i Empolija, vidjeli smo izjednačenje u samoj završnici.

U trećem minutu sudijske nadoknade Ejbraham je pokupio odbijeni udarac Matića i pogodio za konačnih 2:2. Kao i Empoli, i igrači „vučice“ mogu da budu i više nego zadovoljni sa bodom sa obzirom na prikazanu igru danas.

Potencijalni bh. reprezentativac Benjamin Tahirović u igru je ušao u 65. minutu.