ZVEZDA GAZILA, A SVI PRIČAJU O GOLU U 91. MINUTU: Poslije 370 dana bez fudbala dao je gol!

Crvena zvezda je savladala Čukarički!

Fk crvena zvezda Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda rutinski je došla do pobjede nad Čukaričkim! Bilo je 4:0 na kraju, a pobjeda je izborena već poslije 19 minuta.

"Crveno-bijeli" su krenuli silovito i već poslije sedam minuta bilo je 1:0 kada je nakon sjajnog prodora Luke Nikolića sa desne strane Kings Kangva samo sproveo loptu u mrežu Belića. Zatim je u 19. minutu Irakli Azarov prošao po lijevoj strani, centrirao i sjajno poslužio Marka Rakonjca koji je nastavio da se nameće i postigao je gol za 2:0.

Napadao je domaći tim, ali dugo nije bilo golova sve do 78. minutu kada je poslije prodora Pruceva pogriješila odbrana Čukaričkog, a to je iskoristio Stefan Mitrović i postigao je gol za 3:0.
Konačnih 4:0 stiglo je u 91. minutu preko Uroša Spajića, koji je zaigrao poslije 370 dana pauze i odmah dao gol!

Crvena zvezda je odavno osvojila šampionsku titulu i sa ovim bodovima je stigla do 89 poena, dok je Čukarički ostao na 65 koliko ima i TSC koji u ponedjeljak na svom terenu dočekuje Partizan.