Haos u Bratislavi - Borjanov saigrač UGRIZAO protivnika!? (VIDEO)

Veteran u dresu slovačkog šampiona neslavno je završio meč protiv Svifta u Bratislavi.

juraj kucka ugrizao protivnika Izvor: Screenshot

Prvaci Slovačke i Luksemburga, Slovan Bratislava i Svift Esperanž, igraju ove srijede prvi meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Pobjednik ovog dvomeča će u drugoj rundi odmjeriti snage sa boljim iz dva duela Zrinjskog i Urartua, a prvi meč u Bratislavi obilježio je reprezentativac Slovačke Juraj Kucka, i to na neslavan način!

Inače, u dresu Slovana večeras debituje Milan Borjan, koji je u ovaj klub stigao na pozajmicu iz Crvene zvezde.

Igrala se, naime, sudijska nadoknada prvog poluvremena kada je veteran u dresu Slovana i čovjek koji je odigrao 97 mečeva u dresu reprezentacije Slovačke dobio crveni karton.

Bio je prvotimac Slovana u duelu sa protivničkim igračem Nekom Ekofom. Obojica su završila na travi, a Slovak je "u klinču" odlučio da – ugrize internacionalca iz Konga!

Glavnom arbitru, Ukrajincu Viktoru Kopjevskom, taj detalj je promakao, ali ne i onima u VAR sobi, pa je na kraju nakon pregledanja snimka 36-godišnjem Slovaku morao da pokaže put u svlačionicu.

Pogledajte taj trenutak!

Meč je, inače, završen rezultatom 1:1, a oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, i to u intervalu od samo tri minuta.

Šampion Luksemburga, koji tek treći put u klupskoj istoriji dugoj 107 godina igra u Evropi, stigao je do vođstva u 22. minutu pogotkom Dominika Štolca sa bijele tačke, da bi samo tri minuta kasnije kapiten Slovana Vladimir Vajs sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca vratio stvari na početak.

U samoj završnici meča, srpski internacionalac Aleksandar Čavrić, koji već sedam godina nosi dres Slovana, mogao je da donese minimalnu pobjedu svom timu, ali je iz dobre situacije šutirao pored gola.

Revanš meč igra se sljedeće srijede (19. jul) na Nacionalnom stadionu u Luksemburgu.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!