TENK NA TRIBINI: Dok je Zvezda razbijala Italijane, svi su gledali ovu koreografiju (FOTO)

Crvena zvezda je odigrala sjajno poluvrijeme protiv Fiorentine, a u oko je mnogima upala i koreografija navijača.

Koreografija Delija na utakmici sa Fiorentinom Izvor: Stefan Stojanovic /MONDO

Crvena zvezda je oduševila svoje navijače igrom u prvom poluvremenu meča sa Fiorentinom, pošto je tim Baraka Bahara sa 5:0 razbio "violu"! Za manje od pola sata palo je pet golova, a uz to je ekipa crveno-bijelih promašila nekoliko odličnih šansi.

Veliki broj navijača došao je da pozdravi svoje miljenike, a na sjevernoj tribini vidjeli smo koreografiju. Iznad natpisa "Kad se vojska na Kosovo vrati" stajao je tenk, a iza njega boje zastave Srbije.

Uz to naravno da je priređena i velika bakljada na početku utakmice, a čulo se i kako cijeli stadion pjeva poznatu pjesmu "Spremte se, spremte". Pogledajte kako je to izgledalo:

Izvor: MONDO/Dušan Ninković