Uživo Superliga Srbije Crvena zvezda Napredak prenos livestream

NIJE PETARDA, ALI ZVEZDA NE PRESTAJE DA PUCA: Šampion Srbije gazi od starta sezone!

Crvena zvezda je deklasirala goste iz Kruševca, 4:0!

Uživo Superliga Srbije Crvena zvezda Napredak prenos livestream Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Crvene zvezde nakon dva kola Superlige Srbije imaju maksimalnih šest bodova i nevjerovatnu gol-razliku 9:0! Poslije Vojvodine, na stadionu "Rajko Mitić" pao je i Napredak iz Kruševca, a ekipa Baraka Bahara ovog puta je bila nešto manje ubjedljiva. Šampion Srbije je zahvaljujući dvostrukom strijelcu Žanu Filipu Krasou i golovima Osmana Bukarija i Srđana Mijailovića došla do ubjedljivih 4:0.

Utakmica je praktično bila riješena već u prvom dijelu meča - na poluvremenu je šampion imao tri gola prednosti, a prvi je postignut već u uvodnim minutima. Nakon tek nešto više od 70 sekundi glavni sudija je pokazao na bijelu tačku, jer je Đeković u kaznenom prostoru oborio Mitrovića. Žan Filip Kraso je pretvorio u gol najbolju priliku, nekoliko sekundi nakon što je VAR potvrdio da je penal opravdano dosuđen.

Ređali su se zatim golovi Bukarija i Mijailovića, a Kraso je udarcem sa distance postavio konačan rezultat. Gosti su najbolju priliku imali u samom finišu utakmice, ali Omri Glazer nije želio da kapitulira prvi put u sezoni na golu novog kluba.

19:00

Izjave trenera!

"U ovakvoj utakmici protiv ovakog protivnika, primiti gol u prvom minutu drastično utiče na dalja dešavanja. Surovo smo kažnjeni za sve propuste, iako je napravljena ta reakcija u drugom poluvremenu, nedopustivo je da tako bude i protiv ovakvog tima kao što je Zvezda. Nama ostaje samo da što pre zaboravimo i čestitamo Zvezdi", rekao je Dragan Perišić.

"Srećan sam pobjedom, ali teško je podići nivo. Dali smo rano gol, to nam je značilo. Možda nismo nastavili u istom ritmu kao u prvih pola sata, ali bilo je dobro. Znam da su navijači htjeli još jedan gol, i mi uvijek želimo što više golova, ovog puta nismo uspjeli, možda sljedeći put", rekao je Barak Bahar.

18:55

Pogledajte golove!

Pogledajte sve golove Crvene zvezde na današnjem meču. Prvo, Žan Filip Kraso sa bijele tačke:

KRAJ MEČA!

Crvena zvezda je i u drugom kolu Superlige upisala ubjedljivu pobjedu. Na stadionu "Rajko Mitić" savladan je Napredak iz Kruševca - 4:0! Dvostruki strijelac bio je Žan Filip Kraso, a mrežu gostiju pogodili su još Osman Bukari i Srđan Mijailović. Pogledajte detalje sa meča:

18:49

90. minut - Glazer!

Rezervista Đorđe Jovanović imao je najbolju priliku za goste, ali izraelski čuvar mreže Omri Glazer još nije primio gol u tekućem prvenstvu. Sjajno je intervenisao!

18:40

81. minut - Posljednja izmjena Zvezde!

Umesto Krasoa na terenu je Kings Kangva. Barak Bahar je izvršio svih pet promena na današnjem meču.

18:31

71. minut - GOL, Kraso!

Drugi pogodak na meču sjajnog napadača Crvene zvezde! ovog puta pogodio je sa distance, nakon što su mu igrači Napretka ostavili previše prostora!

18:29

70. minut - Izmjena!

Umesto Mitrovića na terenu je Irakli azarov. U formaciji Crvene zvezde ništa se neće menjati.

18:25

66. minut - Napredak prijeti!

Gosti iz Kruševca u poslednjih nekoliko minuta propuštaju ozbiljne prilike da postignu gol. Prvo je Omri Glazer sprečio pogodak, a zatim su se nekoliko puta spetljali pred golom.

18:17

58. minut - Izmjene u Zvezdi!

Na terenu su Nemanja Milunović, Kosta Nedeljković i Jovan Šljivić, a meč je završen za Dragovića, Mijailovića i Šljivića.

18:10

51. minut - NEMA PENALA!

Nakon konsultacije sa VAR tehnologijom, glavni arbitar je promenio odluku. Faul nad Lučićem napravljen je van kaznenog prostora, odakle će Zvezda ubaciti loptu u igru.

18:08

49. minut - PENAL ZA ZVEZDU!

I na početku drugog dela meča Crvena zvezda će imati dobru priliku, sa bele tačke.

18:05

46. minut - Meč je nastavljen!

Pratimo drugi deo susreta Crvene zvezde i Napretka iz Kruševca.

17:46

POLUVRIJEME - 3:0!

U veoma laganom, po pljusku koji se ne smiruje u Beogradu, Crvena zvezda je u prvom delu meča završila ogroman posao. Žan Filip Kraso je već u četvrtom minutu realizovao penal koji je Đeković napravio nad Mitrovićem posle manje od minut i po igre, a zatim su u roku od dva minuta Bukari i Mijailović potvrdili prednost šampiona.

17:43

45. minut - Nadoknada!

Igraće se još dva minuta u prvom delu meča.

17:35

37. minut - GOL, Mijailović!

Raspucala se Crvena zvezda u finišu prvog dela i meča i praktično već rešila pitanje pobednika na ovom meču. Srđan Mijailović je pogodio sjajnim udarcem sa nešto više od 25 metara udaljenosti!

17:33

35. minut - GOL, Bukari!

Odlično se Osman Bukari ubacio po desnoj strani, a kada se očekivao njegov centaršut, uputio je udarac. Golman Bajić je već krenuo ka petercu, zatim pokušao da interveniše, ali... Bilo je prekasno, nije mogao da spreči pogodak.

17:17

20. minut - Mirniji dio meča

Nakon brzog gola Zvezde i nekoliko pokušaja Napretka da igru prebaci na sredinu terena, dobili smo mirniji period utakmice.

17:04

7. minut - Šansa Napretka!

Probao je Stojiljković da ugrozi Crvenu zvezdu, ali njegov pokušaj je otišao pored gola. Kruševljani su stvorili dobru priliku za gol u ranoj fazi meča.

17:01

4. minut - GOL, Kraso!

Glavni arbitar je imao komunikaciju sa VAr sobom i zbog toga se odužilo izvođenje penala, ali Crvena zvezda je stigla do prednosti. Žan Filip Kraso je preuzeo odgovornost i izveo penal, a golman Bajić je pogrešio stranu.

16:59

2. minut - PENAL ZA ZVEZDU!

Nakon duela Mitrovića i Đekovića, u 80. sekundi meča, sudija pokazuje na belu tačku.

16:59

1. minut - Meč je počeo!