UHVATIO SE ZA GLAVU I POČEO DA SE SMIJE! Haos na Brdu zbog penala za Zvezdu - pogledajte! (VIDEO)

Crvena zvezda je izjednačila rezultat protiv Čukaričkog početkom drugog poluvremena kada je dosuđen jedanaesterac nad Šerifom Endiajeom.

Crvena zvezda penal protiv Čukaričkog Izvor: TV Arena sport/screenshot

Crvena zvezda je odigrala slabo poluvrijeme protiv Čukaričkog, gubila je 1:0 između ostalog i zbog velikog promašaja svog kapitalnog pojačanja Šerifa Endiajea, a već u prvim trenucima drugog dijela uspjela je da dođe do izjednačenja. Pogodak je postigao Žan-Filip Kraso sa "bijele tačke", a svemu je prethodila situacija zbog koje su u Čukaričkom bili ogorčeni na glavnog sudiju Miloša Milanovića.

Šta se desilo? Po lijevoj strani je probio brzonogi Vladimir Lučić, poslao je loptu za Šerifa Endiajea, a sudija Milanović je vrlo samouvjereno dotrčao u šesnaesterac i pokazao na kazneni udarac. Odmah su svi u Čukaričkom počeli da se hvataju za glavu, prije svih Nemanja Tošić koji je skrivio jedanaesterac.

Najvjerovatnije je sudija vidio povlačenje Tošića za dres Endiajea i zato je pokazao žuti karton i najstrožu kaznu, a poslije svega su u Čukaričkom izgubili živce.

Poslije gola Krasoa, na sudiju su vikali svi igrači domaćeg tima, pre svih Đorđe Ivanović, da bi na kraju Milanović pokazao i crveni karton. Dobio ga je trener "brđana" Igor Matić koji nije mogao da se pomiri sa odlukom arbitra poslije koje je njegova ekipa ispustila prednost.

Pogledajte situaciju sa Banovog brda poslije koje je Crvena zvezda postigla gol za 1:1.