Ludilo na "Old Trafordu" - ušao u 87. minutu, pa izveo čudo - Škot za senzacionalan preokret Junajteda! (VIDEO)

Skot Mektominej je novi heroj Mančester junajteda, ušao je u 87. minutu i sam izvukao pobjedu svog tima nad Brentfordom.

Skot Mektominej dao dva gola za veliki preokret Mančester junajteda protiv Brentforda Izvor: Profimedia

Čudo na "Teatru snova"! Kao u doba Ser Aleksa Fergusona, Mančester junajted je u posljednjim momentima meča uspio da preokrene i da pobijedi Brentford 2:1, a trener Erik Ten Hag je tom pobjedom vjerovatno sačuvao posao!

Poslije pogotka Jensena u 26. minutu, vodio je Brentford sve do 93. minuta meča, a onda se pojavio spasilac "crvenih đavola". Skot Mektominej je na teren ušao u 87. minutu, a onda smo vidjeli pravi šou. Prvi gol je dao već u 90. minutu, ali mu je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Kada je VAR završio provjeru, već u sljedećem napadu Mektominej je postigao pogodak za 1:1 u 93. minutu, a onda je u sedmom minutu nadoknade preokrenuo na 2:1! Tako je defanzivni vezista digao Junajted na deveto mjesto na tabeli.

U prvom meču dana Totenhem je iako sa igračem manje uspio da pogotkom Van de Vena pobijedi Luton 1:0 i preuzme čelo tabele. Everton se digao iz zone ispadanja pobjedom 3:0 nad Bornmutom, a Čelsi je lagano savladao Barnli 4:1. Fulam je savladao Šefild junajted 3:1 i ostavio je "oštrice" na dnu tabele.