Omarska ne da Radniku na vrh: Stevanović dvostruki strijelac, ali Bijeljincima samo bod

Imali su Semberci priliku da pobjedom u Omarskoj preuzmu lidersku poziciju u m:tel Prvoj ligi RS, ali su na kraju morali da se zadovolje bodom.

Uglješa Stevanović Izvor: Promo/FK Radnik Bijeljina

Dva gola Uglješe Stevanovića nisu bila dovoljna Radniku da upiše pobjedu u Omarskoj.

Odličnih 45 minuta vidjela je publika u Omarskoj, gdje se po dva puta zatresla mreža oba kluba. Domaćin je poveo u 8. minutu preko Vedrana Panića, ali je Stevanović osigurao Sembercima preokret golovima i 11. i 35. minutu. Ipak, na poluvrijeme gosti nisu uspjeli da odnesu prednost, jer je u 4. minutu nadoknade Ognjen Ristanović nespretnom reakcijom zatresao sopstvenu mrežu.

U nastavku nije bilo promjene rezultata, pa je duel Omarske i Radnika okončan bez pobjednika - 2:2.

Bijeljinci su tako propustili priliku da zasjednu na čelo tabele u m:tel Prvoj ligi Republike Srpske. Uprkos porazu u Trebinju, lider ostaje Rudar Prijedor.

U drugom današnjem meču, kojim je kompletirano 10. kolo, Famos je pred domaćom publikom nanio poraz Ljubiću. Bilo je 2:1 za "motoriste".