BSK nastavlja da niže pobjede na domaćem terenu: Nevesinjici poraženi u Banjaluci

Autor Haris Krhalić

Fudbaleri BSK-a upisali su petu pobjedu na domaćem terenu.

BSK Velež Prva liga RS Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Trodnevno kolo Prve lige RS, deseto po redu, otvoreno je utakmicom u Banjaluci gdje je BSK savladao nevesinjski Velež rezultatom 2:0.

U utakmici igranoj na Gradskom stadionu u Banjaluci, domaći tim je u vođstvo doveo Miloš Perović u 46. minutu. Isti igrač je u sedmom minutu sudijske nadoknade postavio i konačan rezultat.

Bila je ovo peta pobjeda BSK-a na domaćem terenu u šest odigranih utakmica, a jedini remi su upisali sa Radnikom. Tim iz Banjaluke sa 20 bodova trenutno zauzima treću poziciju na tabeli Prve lige RS. S druge strane, Velež nakon 10 utakmica ima 13 bodova.

BSK će u sljedećem kolu gostovati na Palama ekipi Romanije, a Velež će u Nevesinju dočekati Famos iz Vojkovića.