Radnicki Kragujevac-Partizan uzivo prenos livestream Arenasport rezultat

Partizan u Kragujevcu pobijedio sa 4:0.

Radnicki Kragujevac-Partizan uzivo prenos livestream Arenasport rezultat Izvor: MN PRESS

Partizan nastavlja da niže pobjede, ostvario je deseti trijumf u nizu. Pao je i Radnički u Kragujevcu - 4:0 (1:0). Poslije novog trijumfa ima sedam bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima i meč manje. Jedina loša vijest je povreda Alda Kalulua.

Upravo je Kalulu u 34. minutu donio prednost crno-bijelima, ali je u 53. minutu sa bolnom grimasom ostao da leži na zemlji i tražio je izmjenu. U 62. minutu Duljaj je napravio ofanzivnu promjenu i umjesto Natha uveo je Nikolića, a Nemanja je iz prvog kontakta sa loptom zatresao mrežu. U 69. minutu Mitrović je dobio drugi žuti karton i bilo je jasno da domaći tim teško može nešto da uradi, posebno pošto je bio u podređenom položaju i sa 11 igrača na terenu.

Odmah poslije toga poništen je gol Saldanje zbog ofsajda, ali je u 81. minutu Saldanja ponovo zatresao mrežu, iz "popravnog" je gol priznat. Poslije toga su izašli on i Menig, a Duljaj ih je dočekao i zagrlio je obojicu i tako potvrdio da je palo pomirenje između njega i Kvinsija. Tačku na meč stavio je Nikolić svojim drugim golom u 87. minutu.

15:56

PARTIZAN JE NA "+7"

Posle ove pobede, desete u nizu, Partizan ima sedam bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima meč manje.

Standings provided by Sofascore

15:55

KRAJ

Meč je završen, Partizan je pobedio sa 4:0!

15:51

87' - PONOVO NIKOLIĆ!

Novi gol Nemanje NIkolića, Partizan vodi sa 4:0! Mladi Stjepanović je bio asistent.

15:47

83' - BAŽDAR JE BIO BLIZU

Mogao je Baždar odmah da se upiše u strelce, iz odlične situacije šutirao je pored gola.

15:46

82' - BAŽDAR I STJEPANOVIĆ NA TERENU, DULJAJEV ZAGRLJAJ

Saldanja i Menig su izašli, ušli su Stjepanović i Baždar. Igor Duljaj dočekao je Saldanju i Meniga i zagrlio ih je i tako potvrdio da je palo pomirenje između njega i Kvinsija.

Izvor: Arena Sport/Screenshot

15:45

81' - SALDANJA POGAĐA

Severina je pogodio stativu, Saldanja je bio na pravom mestu, pratio je akciju i zatresao je mrežu, ovog puta je gol priznat - 3:0 za Partizan.

15:40

76' - RADNIČKI POKUŠAVA

Pokušava Radnički da smanji zaostatak i sa igračem manje. Ima posed, napada, ali bez ozbiljne prilike.

15:36

72' - OSTAJE ISTA ODLUKA

VAR provera je završena, Simović je dobio potvrdu da je bio ofsajd i da je pogodak poništen.

15:35

71' - PONIŠTEN GOL SALDANJE

Saldanja je pogodio za 3:0, ali je linijski sudija pokazao da je ofsajd. Na snimku se videlo da je Činedu pre toga dotakao loptu, tako da VAR soba proverava snimak.

15:34

69' - CRVENI ZA MITROVIĆA

Radnički će do kraja meča igrati sa desetoricom, Mitrović je dobio drugi žuti karton zbog faula na Saldanji.

15:27

63' - NIKOLIĆ ZA 2:0!

Nemanja Nikolić odmah je zatresao mrežu. Iz prvog kontakta sa loptom je pogodio, glavom je smestio loptu u gol - 2:0 za crno-bele.

15:26

62' - NIKOLIĆ MENJA NATHA

Ofanzivna promena Duljaja, ušao je napadač Nemanja Nikolić umesto veznog igrača Bibrasa Natha.

15:23

59' - ČINEDU!

Centimetri su delili Radnički od izjednačenja, Činedu je nadvisio sve, šutirao glavom i poslao loptu tik pored stative.

15:20

56' - ŽUTI ZA ŠĆEKIĆA

Posle Saldanje i Šćekić je dobio žuti karton u dresu Partizana.

15:17

53' - SEVERINA UMESTO KALULUA

Kalulu je sa bolnom grimasom odmahnuo glavom i rekao lekarima da ne može da nastavi meč. Zamenio ga je Severina.

15:15

51' - KALULU SE POVREDIO

Kalulu je krenuo po loptu, nije je osvojio i onda je ostao da leži na travi. Ušla je lekarska ekipa.

15:10

46' - KRENULO JE DRUGO POLUVREME

Počelo je drugo poluvreme u Kragujevcu.

14:52

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Partizan vodi golom Kalulua - 1:0.

Kalulu gol protiv Radničkog
Izvor: YouTube/Arena sport

14:48

44' - PRIPRETIO RADNIČKI!

Mogao je Radnički da izjednači, Činedu je bio najviši u skoku, ali je šutirao preko gola.

14:44

40' - PARTIZAN TRAŽI DRUGI GOL

Partizan želi  da postigne i drugi gol.

14:39

35' - PARTIZAN VODI!

Veoma lepa akcija Partizana, Saldanja je asistirao, Kalulu je gađao dalji ugao i pogodio, pokušaj parade golmana dodatno je samo ulepšao pogodak - 1:0!

14:36

31' - ŽUTI ZA SALDANJU, FAUL ZA PARTIZAN

Saldanja je u borbi za loptu udario u glavu protivničkog igrača, sudija Simović izvadio je žuti karton i pokazao ga napadaču crno-belih, a faul je dosuđen u korist Partizana i izveo ga je Natho.

14:32

28' - NOVA PRILIKA ZA DOMAĆINA

Nova prilika za domaći tim, centaršut i udarac glavom Gluščevića daleko pored stative.

14:29

25' - GLUŠČEVIĆ

Sa oko 20 metara Gluščević je šutirao, ali nije bilo prevelike opasnosti za Jovanovića.

14:25

21' - DOKTORI NA TERENU

Doktori su ušli na teren i ukazali pomoć Iliću koj ije morao na kratko i da izađe van terena. Vratio se u igru.

Izvor: Printscreen/Arena Sport

14:23

20' - ILIĆ NA ZEMLJI

Mladi defanzivac Mihajlo Ilić je posle klizećeg starta i intervencije ostao da leži na travi u bolovima.

14:19

16' - SPOR TEMPO

Spor tempo u Kragujevcu, Napredak pokušava da dođe do poseda.

14:13

9' - FAUL U NAPADU

Radnički je krenuo u napad, Stojković je ostao da leži na zemlji, a sudija je pokazao da je faul u napadu.

14:09

5' - SALDANJA SE OPROBAO

Prva prilika na meču za Partizan posle kornera je Sladanja bio najviši u skoku, ali je lopta završila pored stative.

14:05

1' - POČELO JE!

Utakmica u Kragujevcu je i zvanično počela.

13:45

MEČ USKORO POČINJE

Meč u Kragujevcu počinje u 14 časova.

13:33

SASTAVI!

Evo za koje su se timove opredelili Feđa Dudić i Igor Duljaj.

RADNIČKI: Leković, Adžić, Bevis, Gluščević, Izečukvu, Mitrović, Ouidži, Ristić, Simovi, Čolović i Činedu.

PARTIZAN: Jovanović - Stojković, Ilić, Marković, Antić - Šćekić, Natho - Menig, Kalulu, Zahid - Saldanja.

13:30

Dobro došli u MONDO live!

Radnički 1923 i Partizan sastaju se od 14 časova u Kragujevcu na stadionu "Čika Dača". U pitanju je odložena utakmica četvrtog kola Superlige koju su crno-beli obavili zbog ranijih evropskih izazova. Ostanite uz MONDO, pratićemo meč iz minuta u minut.