Vlahovićev gol sezone: Čudo od gola, pogledajte kako je poletio! (VIDEO)

Kakav gol Dušana Vlahovića u 81. minutu meča sa Frozinoneom! Ovo je za špice.

Sjajan gol Dušana Vlahovića protiv Frozinonea Izvor: Profimedia/Hellraiser Photo Agency / Alamy / Alamy

Kakav spektakl Dušana Vlahovića! Srpski napadač je dao nevjerovatan gol u meču Juventusa i Lećea i u 81. minutu meča pogotkom glavom u stilu Kristijana Ronalda najavio trijumf svog tima.

Bio je ovo odličan meč za srpske fudbalere jer je već u 12. minutu Juventus poveo golom Kenana Jildiza, a asistenr je bio Filip Kostić. Ipak nakon serije žutih kartona za Juventus na početku drugog dijela igre uspio je Baes da izjednači na 1:1.

Vlahović je ušao na teren u 54. minutu kako bi povukao tim ka pobjedi i uspio je! Na centaršut Vestona Mekenija on se odrazio i poslije nebeskog skoka glavom poslao loptu u mrežu. Nije ovdje golman Frozinonea mogao ništa.

Pogledajte ovaj projektil!

Nije ovo bilo sve od srpskog napadača jer je on uspio da se do kraja meča još jednom zamalo upiše u strijelce! Postigao je pogodak, ali je poslije gledanja snimka sudija odlučio da se radi o malom ofsajdu i poništio je gol!