Nestvarna golgeterska serija Dušana Vlahovića i dalje traje, ali Juve nije mogao sa 10 igrača! (VIDEO)

Nevjerovatne scene u Torinu, gdje je Dušan Vlahović uspio da dovede Juventus do prednosti sa igračem manje, ali je Empoli do kraja uspio da ostane neporažen - 1:1.

dušan vlahović Izvor: Marco Alpozzi/LaPresse/Shutterst / Shutterstock Editorial / Profimedia

Kako igra Dušan Vlahović!

Napadač Juventusa ponovo je pogodio protivničku mrežu, 12. put ove sezone u Seriji A.

Srpski napadač je na trećem uzastopnom meču pogađao protivničku mrežu a bio je to ukupno sedmi gol na posljednjih šest utakmica!

Nema stajanja, ne treba mu mnogo vremena i prostora da postigne gol i dao je pogodak u meču sa Empolijem u 51. minutu utakmice.

Poslije kornera se fantastično snašao i uspio je da dovede "Staru damu" u vođstvo - 1:0.

U velikim problemima bio je Juventus u tom momentu zato što je Vlahovićev kolega u napadu Poljak Arkadijuš Milik u 18. minutu loše primio loptu, a onda nesmotreno startovao i zaradio direktan crveni karton. Ipak i sa igračem manje uspio je da iskoristi jedan dobar prekid Srbin i da postigne gol.

Pogledajte ovaj pogodak:

Ipak gosti su uspjeli da stignu do neočekivanog remija zahvaljujući pogotku Tomaza Baldancija u 70. minutu.