Majstorije Vlahovića! Juventus ide na vrh tabele, a Dušan rešeta svake nedjelje! (VIDEO)

Dva fantastična pogotka Dušana Vlahovića za sigurnu prednost Juventusa protiv Lećea.

Dušan Vlahović postigao gol protiv Lećea Izvor: Profimedia/Insidefoto / ddp USA

Nastavlja se teror Dušana Vlahovića u Seriji A - srpski napadač postigao je deseti i jedanaesti gol u tekućoj sezoni i "načeo" Leće na gostujućem terenu! Ubojiti Srbin upisao se u strijelce u 59. i 68. minutu.

"Stara dama" je do vođstva stigla na isteku sata igre, nakon što je Vlahović sjajno ispratio akciju svojih saigrača i prelijepim volej udarcem zatresao mrežu Vladimira Falkonea.

Majstoriji srpskog fudbalera prethodnio je pokušaj Kenana Jildiza, koji je povukao kontru Juventusa i oprobao udarac, ali nedovoljno precizno. Njegov šut uspio je da zaustavi Falkone. Golman Lećea odbio je loptu i sada je utisak da je mogao i bolje da reaguje, barem da je skloni od Andree Kambijaza koji joj je u tim trenucima bio najbliži. Mladi fudbaler tima iz Torina nije oklijevao, odmah je centrirao na drugu stativu i tamo pronašao Vlahovića, koji je izveo fantastičan udarac.

Bio je ovo 10. pogodak u Seriji A ove sezone za Dušana Vlahovića, a desetak minuta kasnije stigao je i 11. prvenstveni gol za Srbina, koji je pogodio za 0:2 te tako učvrstio prednost gostiju iz Torina.

Srpski fudbaler je sada prestigao Olivijea Žirua na drugom mjestu liste struhelaca, a srpskom napadaču već je dobrano pobjegao Lautaro Martinez koji ima 18 pogodaka. Ta tabela manje je bitna od one na kojoj su klubovi, a Juventus ozbiljno prijeti Interu od kojeg sada ima više bodova, ali i više odigranih mečeva.

Tačku na ovaj meč stavio je Bremen u 85. minutu, za sigurnih 3:0 za Juventus.