Radnik na plus 6 u borbi za titulu! Bijeljinci slomili otpor Modriče, poraz Laktaša u Banjaluci!

Bijeljinci su za tri koraka bliže tituli nakon današnjih mečeva.

Prva liga RS Radnik pobijedio Alfa Modriču  Izvor: FK Radnik Bijeljina

Radnik je uvećao prednost nad Laktašima u borbi za titulu u Prvoj ligi Republike Srpske i plasman u Premijer ligu BiH!

Bijeljinci su ove subote u drugom poluvremenu slomili otpor Alfa Modriče, postigavši dva pogotka u posljednjih dvadeset minuta (2.0), čime su iskoristili kiks Laktaša, koje je BSK porazio (1:0) na Gradskom stadionu.

Ekipa koju predvodi Velibor Đurić stigla je vođstva protiv Alfa Modriče u 70. minutu pogotkom Slavena Stjepanovića, dok je trijumf šest minuta prije kraja ovjerio Uglješa Stevanović.

Izvor: FK Laktaši

Istovremeno, Laktaši su uknjižili neuspjeh u duelu sa "romantičarima" na Gradskom stadionu. Malobrojna publika je vidjela samo jedan pogodak, u 53. minutu, kada je precizan bio Miloš Perović.

Najubjedljiviju pobjedu ovog popodneva upisao je Rudar Prijedor, koji je "bacio petardu" u Nevesinju (0:5). Dvostruki strijelac bio je Edin Kesić, po jedan gol su u Hercegovini postigli Đani Salčin i Paulo Žoel da Silva, dok je sudbina Nevesinjaca zapečaćena autogolom Zorana Botića.

Standings provided by Sofascore

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!