Bivši igrač Zvezde dao dva gola iz kornera! Lukina remek-djela: Pogledajte ove majstorije (VIDEO)

Luka Adžić dao je dva gola iz kornera protiv Spartaka.

Luka Adžić dao dva gola iz kornera Izvor: Arena sport TV/printscreen

Dva gola iz kronera na istoj utakmici! Nešto što zvuči kao da je video igrica, a ustvari se dogodilo i to u Srbiji. Tvorac ovog remek-djela je Luka Adžić, fudbaler Čukaričkog koji je dao dva gola na taj način protiv Spartaka. Jedan takav gol je majstorija, ali dva...Nestvarno.

Prvi gol dao je u 29. minutu, namjestio se u ugao, lopta je išla na prvu stativu, njegov saigrač nije skočio, golman Vulić nije to očekivao i lopta je završila pored njega, u mreži. Uslijedilo je veliko slavlje domaćeg tima.

Druga takva situacija dogodila se u 51. minutu. Ponovo je Luka stao u ugao, namjestio se, samo što je ovog puta gađao baš u gol što se i vidjelo. Poslao je loptu na drugu stativu i pogodio mrežu Vulića. Drugi pogodak bio je još ljepši nego prvi.

Luka Adžić prvi gol iz kornera
Izvor: YouTube/Arena sport

Nekadašnji igrač Crvene zvezde tako je ušao u istoriju, napravio je podvig koji se rijetko viđa. Tim iz Subotice je uzvratio udarac i preko Martinovića i Ubipariba je izjednačio rezultat (2:2).