Voša igrala fudbal sa Ajaksom, a onda muk: U 86. minutu palo u vodu sve što je uradila!

Vojvodina je poražena u Amsterdamu protiv Ajaksa 1:0. Šteta, mogla je više iz ovog meča...

Ajaks Vojvodina Izvor: Promo/FK Vojvodina

Vojvodina je poražena 0:1 na gostovanju Ajaksu u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Vojvodina je igrala dobro, pokušavala čak da se nadigrava sa Ajaksom, ali na kraju je poražena u Amsterdamu. Ajaks je slavio 1:0 golom Van de Bomena u 86. minutu iz jedne od manje opasnih akcija koje su "kopljanici" napravili na svom stadionu, kada se već činilo da nemaju snage da sruše očajani bedem ispred gola Lazara Carevića.

Upravo je Carević bio najbolji igrač Novosađana večeras, pošto se ozbiljno "razbranio" u prvom dijelu, kada su domaći ređali šanse, međutim poslije pauze daleko bolja Vojvodina. Prijetila je preko Ivanovića, čak je Vukanović pogodio i stativu u 72. minutu, međutim odluka trenera Božidara Bandovića da se totalno povuče u posljednjih desetak minuta - obila se brzo o glavu. Ali, daleko od toga da je dvomeč "propao".

Za sedam dana u Bačkoj Topoli, Vojvodina će igrati revanš susret i nadati se prolasku.