Ovako je Srbija povela protiv Švajcarske! Eksplozija na stadionu u nadoknadi - nije se znalo ko je dao gol!

Reprezentacija Srbije u nadoknadi prvog poluvremena stekla prednost protiv Švajcarske u Ligi nacija.

Srbija Švajcarska gol za 1:0  Izvor: MN PRESS

Srbija je povela 1:0 u meču protiv Švajcarske golom Nikole Milenkovića u prvim minutu nadoknade prvog poluvremena. Centrirao je sa lijeve strane Lazar Samardžić, Nikola Milenković bio je na pravom mjestu da pošalje loptu ka golu, a u petercu je zakačila defanzivca Švajcarske Nika Elvedija i prevarila golmana Gregora Kobela.

Strahinja Pavlović je bio toliko uporan u završnici prvog poluvremena da je iznuđivao prekršaje, iz kojih su "orlovi" centrirali sa obje strane polovine Švajcaraca. Dogodilo se to i uoči ovog gola, kada je Pavlović fauliran na desnoj strani, Lazar Samardžić je perfektnim centaršutem pogodio Milenkovića, a on je poslao loptu u mrežu.

Strahinja Pavlović je i tada bio tu, da se uvjeri da je lopta ušla u mrežu!

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!