Oštro na generalnoj probi: Dva crvena kartona u duelu Želje i Zrinjskog!

Autor mondo.ba/Fena

Meč je obilježilo dosta oštrih startova zbog čega je sudija krajem prvog poluvremena dao crvene kartone Nemanji Bilbiji i Mehmedu Alispahiću.

Prijateljska utakmica Željezničar Zrinjski 0 0 Izvor: Fena/FK Željezničar

Fudbaleri Željezničara i Zrinjskog odigrali su u Međugorju meč bez pobjednika (0:0).

Riječ je o generalnoj probi pred nastavak Premijer lige Bosne i Hercegovine, a istu je obilježilo dosta oštrih startova zbog čega je sudija krajem prvog poluvremena dao crvene kartone Nemanji Bilbiji i Mehmedu Alispahiću.

Oba tima su imala izgledne prilike za postizanje gola, međutim napadači danas nisu bili raspoloženi. Prvi je zaprijetio mostarski tim koji je preko Bilbije u nekoliko navrata zaprijetio golmanu Vedranu Kjosevskom.

Željezničar je u 30. minutu izveo odličnu akciju ali je povratnik u redove "plavih" Ivan Lendrić pogodio stativu.

U nastavku susreta Zrinjski je ponovo bio nešto konkretniji, međutim promjene rezultata nije bilo.

Mostarci su imali i najbolju priliku na utakmici kada je Asim Zec u 80. minutu promašio prazan gol.

Proljećni dio sezone Premijer lige BiH počinje sljedećeg februara kada je na rasporedu 20. kolo.

Željezničar gostuje Radniku iz Bijeljine, a Zrinjski zeničkom Čeliku.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.