Tuzla sitiju malo dva vođstva: Trijumf Širokog na "Pecari"

Autor mondo.ba/Fena

Tim iz Simin Hana je vodio 0:1 i 1:2, ali nije uspio da dođe do pobjede

Prijateljska utakmica Široki Brijeg Tuzla siti 3 2 Izvor: FENA/Arhiva

U glavnoj provjeri za proljećni dio sezone, fudbaleri Širokog Brijega su na "Pecari" savladali Tuzla siti rezultatom 3:2, u utakmici u kojoj su gosti dva puta vodili.

Vedin Kulović u 8. minutu doveo je Tuzlu u vodstvo, a izjednačio je Dražen Bagarić u 15.

Samo tri minute kasnije Badara Bađi pogodio je za novo vođstvo gostiju, a izjendačio je Dino Ćorić iz jedanaesterca u 36. minutu.

Pobjedu ekipi Tonija Karačića donio je Ante Hrkać, koji je u 87. minuti materijalizovao još jedan penal za "plavo-bijele"

Bh. fudbalsko prvenstvo nastavlja se sljedećeg vikenda. Tuzla siti 22. veljače gostuje jesenjem šampionu, dok Široki dan kasnije dočekuje Borac.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.