FSRS Reorganizovane Druge i Regionalne lige RS ovo su ucesnici

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

Reorganizovane Druge i Regionalne lige RS, ovo su učesnici!

Autor Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Pročitajte konačan sastav Druge lige Zapad i Druge lige Istok te Regionalnih liga u Republici Srpskoj!

Izvor: MN PRESS

Proširenjem Prve lige RS na 16 klubova došlo je i do promjena u Drugim ligama u RS, pa i u regionalnim, a sada su poznati i učesnici svih liga.

Izvršni odbor FSRS na sjednici u petak usvojio je odluke Komisije za reorganizaciju Prve, Drugih i Regionalnih liga RS pa su otkonjene sve dileme oko sastava ovih liga.

Možda će vas zanimati

 Druga liga Zapad u sezoni 2020/21 brojaće 14 klubova, dok će u Drugoj Ligi Istok biti 16 klubova.

U Drugoj ligi Zapad nastupaće: Progres kneževo, Proleter Teslić, Borac Šamac, Omarska, Jedinstvo Žeravica, Laktaši, Mladost D. Slatina, Dubrave, Sloga Trn, Sloga Srbac, Sloboda Mrkonjić Grad, Brdo Hambarine, Čelinac i Polet 1926 iz Broda.

U Drugoj Ligi Istok igraće: Famos, Ilićka, Jedinstvo Brodac, Drina HE, Proleter Dvorovi, Ronamija, Glasinac 2011, Mladost Rogatica, Mladost Gacko, Velež Nevesinje, Milići, Budućnost Pilica, Stakorina Čajniče, Vlasenica, Bratstvo Bratunac i Guber iz Srebrenice.

U sezoni 2020/21 biće 14 klubova u Regionalnoj ligi Zapad, 16 u RL Centar, 16 u RL Istok i četiri kluba u Regionalnoj ligi Jug.

U Regionalnoj ligi Zapad igraće Naprijed Banjaluka, Gorica Šipovo, Lauš, Sloga Rakelić, Mladost kotor Varoš, FSA Prijedor, Lijevče Nova Topola, Plamen D. Vodičevo, Bratstvo Kozarac, Krajina Banjaluka, Sloga-Nektar Potkozarje, BSK Banjaluka, Svodna, i Crni Vrh Slatina.

Regionalnu ligu Centar čine: Trebava Osječani, Sloga Jakeš, Naša krila Kostajnica, Crvena zvijezda Obudovac, Hajduk Batkuša, Rudanka, Ozren Petrovo, Skugrić, Sloga Dugo polje, Zvijezda Kakmuž, Vranjak, Željezničar Doboj, Hajduk Kožuhe, Vučijak Majevica, Ukrina Čečava, i Borac B. Lužani.

U grupi Istok su: Podrinje Tršić, BSK-Ledinci iz Batkovića, Omladinac-Potočari, Trnovica, Jedinstvo Roćević, OFK 2009 Janja, Šekovići, Partizan D. Trnova, Čelopek, Tabanci, Mladost B. Selo, Slodoba D. Zagoni, Rudar 1925 Ugljevik, Lokanj, Sloga 2 Gornje Crnjelovo i Lokomotiva iz Brčkog.

U Regionalnoj ligi Jug takmičiće se samo četiri kluba: Olimp Pale, Rudo, Željeznica Trnovo i OFK Podgrab.

Komentari 0

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC

loader