Ne jedna, nego dvije majstorije za slavlje Barselone (VIDEO)

Autor Mirjana Šegan

Suarez i Grizman postigli su sjajne pogotke na meču protiv Viljarela, ali pošto je "pola posla" završio Lionel Mesi

Gol-Luis-Suarez-Antonio-Grizman-Barselona-Viljareal-Lionel-Mesi-VIDEO Izvor: Tanjug/AP Photo/Jose Miguel Fernandez

Barselona je pobedila Viljareal, i to ubjedljivo 4:1 na gostovanju u 34. kolu Primere i ostala u trci sa Realom za prvo mjesto na tabeli.

Lionel Mesi bio je izuzetno raspoložen za igru i najzaslužniji za dobru igru Barse.

Publika pred malim ekranima na tom meču imala je priliku da vidi ne samo jednu, već dvije majstorije - Luisa Suareza i Antonija Grizmana.

Zabilježili su ih pošto im je Lionel Mesi dao lopte "na tacni".

Prvu je izveo Luis Suarez u 20. minutu, kada je "odapeo" iskosa sa lijeve strane i pogodio suprotni ugao gola i tako upisao 194. pogodak u dresu katalonskog kluba.

Suarez
Izvor: Youtube/GreatestKooraHD

On je tako stigao do trećeg mjesta vječne liste strelaca Barselone, izjednačivši se sa Laslom Kubalom.

Druga majstorija bila je djelo Antonija Grizmana na isteku posljednjeg minuta prvog poluvremena. Mesi ga je sjajno pronašao, a on je onda lobovao golmana Viljareala.

Mnogi smatraju jedan od najljepših pogodaka u njegovoj karijeri...