"Vukovi" nisu izdržali, Zrinjski upisao tri boda!

Osam minuta dijelilo je Olimpik od remija u Mostaru, ali je Zrinjski ipak pobjedom počeo sezonu.

M:tel Premijer liga BIH Zrinjski - Olimpik 1:0 Izvor: Fena/ arhiva

Ekipa Darka Vojvodića bila je blizu velikog iznenađenja već u prvom meču po povratku u M:tel Premijer ligu BIH.

Sve do 82. minuta na semaforu je stajalo 0:0, a onda se izmjena Mladena Žižovića napravljena nešto ranije pokazala presudan trenutak.

Trener Zrinjskog uveo je Stojkića i Mašića, a prvi je asistirao, drugi pogodio za pobjedu 1:0 nad Olimpikom i sva tri boda.

Ranije je Borac deklasirao Mladost 6:0 i smijenio gostujućeg trenera koji je ostavku dao još u TV prenosu, a Radnik je remizirao 1:1 u Tuzli sa Slobodom.

Vodila je ekipa Slavka Petrovića golom Karića u posljednjim trenucima prvog poluvremenu, međutim, Beganović je golom u nastavku donio Slobodi bod na Tušnju.