Savo Milošević: Smatram da smo zasluženo pobijedili!

Autor Milutin Vujičić

Kratka i jasna izjava šefa stručnog štaba Partizana.

Napredak-Partizan-1-3-izjava-Savo-Milosevic-golovi-video Izvor: MN PRESS

Savo Milošević odjurio je u svlačionicu poslije završetka utakmice u Kruševcu, u kojoj je njegov Partizan slavio poslije preokreta (3:1), tako da nismo imali priliku da čujemo njegovu izjavu u direktnom prenosu za TV Arena Sport.

Njegov kolega Dragan Ivanović govorio je o spornom penalu, kojim je Partizan u finišu uspio da preokrene rezultat, dok je Savo Milošević bio uzdržan i na konferenciji za medije.

Na pitanje da li smatra da je Partizan zasluženo pobijedio - Milošević je kratko odgovorio:

"Smatram!", prenosi današnji "Sportski žurnal".

Nije želio da komentariše suđenje, zbog upućenih mu prozivki, uzvratio je: "Neka ljudi iz Napretka kažu kako su uvijek dočekani na Partizanovom stadionu".

Što se tiče same utakmice, Savo Milošević je istakao da ima stvari koje treba popraviti.

"Utakmica je bila onakva kako smo očekivali, za nas teška, posebno poslije prvog poluvremena kada smo gubili. Imali smo sreće da postignemo gol na vrijeme i u drugom poluvremenu jurimo pobjedu. Čestitke igračima oba tima, nije bilo lako trčati po ovom vremenu. Za nas je ovo bila prva utakmica i ima još stvari da popravimo", kazao je Savo Milošević i poručio da želi brz oporavak golmanu Mladenu Živkoviću koji je slomio nogu poslije jednog duela.

Pratite Mondo.ba na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Aplikacija je dostupna za IOS i Android telefone.

Preuzimanje teksta, vijesti, fotografija i video snimaka dozvoljeno uz vidljivo navođenje izvora i linka ka MONDO portalu.