Lalatović bjesnio u Novom Pazaru: Dobio crveni karton, svađao se s ljudima iz lože, Voša razbijena za poluvrijeme!

Autor Nebojša Marković

Sve to poslije het-trika fudbalera Crvene zvezde.

Novi Pazar Vojvodina isključen Lalatović Izvor: TV Arenasport screenshot

Vojvodina je u Novom Pazaru potpuno razbijena!

Poslije samo 45 minuta igre, osvajač Kupa Srbije je u ozbiljnom nokdaunu, ali su ostali i bez trenera!

Stigli su Novosađani u Novi Pazar poslije pobjeda nad Radnikom i Inđijom od po 2:0, ali je poslije prvog poluvremena na teškom gostovanju već bilo 3:0 za Pazarce!

I viđen je het-trik Luke Markovića, fudbalera Crvene zvezde koji je od nedavno na pozajmici u Novom Pazaru! Ipak, njegov sjajan meč ostao je u sjenci Nenada Lalatovića, trenera Vojvodine.

Marković je prvo postigao brzopotezne golove u 26. i 29. minutu, da bi sve dostiglo vrhunac u 44. minutu.

I tada je Marković bio strijelac, za 3:0, a Lalatović je bio nezadovoljan suđenjem, urgirao je kod arbitra da taj gol nije trebalo da bude priznat, vjerovatno misleći na ofsajd Novopazaraca.

Glavni sudija Petar Piper je potom Lalatoviću pokazao crveni karton i put na tribine, a nakon toga je trener Vojvodine ušao u verbalni sukob sa nekim iz lože stadiona u Novom Pazaru.

Sve to su zabilježile i kamere TV Arenasport, ali teško da će ovakva dešavanja djelovati pozitivno na igrače novosadske "stare dame".