Daglas Košta ništa nije razumio: Dok je Bajern igrao meč, on tražio hladnu stranu jastuka!

Brazilac je i sam počeo da se smije zbog situacije koja mi se dešava.

Daglas košta slobodnjak Arminija - Bajern Izvor: Twitter/fernandopalomo/printscreen

Bajern je lako izašao na kraj sa Arminijom, pobedio je u Bilefeldu rezultatom 4:1, a meč će ostati upamćen i po Daglasu Košti.

Povratnik u redove Bavaraca je priliku da igra dobio u posljednjih 25 minuta susreta i to vrijeme je iskoristio da nasmije gledaoce ovog meča. Nov je u timu, nije baš u potpunosti shvatio instrukcije koje su mu dali.

Brazilski fudbaler je treba da obezbedi da lopta kod slobodnog udarca ne prođe ispod živog zida. Sve je češći slučaj u fudbalu da ekipe postave igrača koji će da legne iza živog zida i da tijelom ''popuni'' rupu koja nastane kada ostali fudbaleri skoče.

E, to je trebalo da bude Koština uloga.

U 78. minutu meča protiv Arminije, njemu je rečeno da se namjesti iza zida, ali on to nije znao. Vrtio se, okretao, prevrtao, kao čovjek koji ima problema sa nesanicom ili traži hladniju stranu jastuka.

Na kraju, ovaj slobodan udarac nije uticaj previše na razvoj meča, odnosno nije promijenio rezultat, a Bajern je do kraja susreta rutinski sačuvao prednost.

Nakon četiri odigrana kola, Bajern iz Minhena ima tri pobjede i poraz, pa je sa devet bodova drugoplasirani tim Bundeslige, odmah iza RB Lajpciga. Do sada su najefikasniji tim lige pošto su postigli čak 17 golova na četiri susreta.