Stojnić poslije eliminacije Krupe od Sarajeva: Čim mi spomenu sudije, dobijem vodene ospice!

Trener Krupe Velimir Stojnić bio je zadovoljan izdanjem svog tima uprkos porazu od Sarajeva u osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Krupa - Sarajevo 2:4, izjava Velimir Stojnić Izvor: FK Krupa/Nikolina Vidović

Ekipa iz kanjona Tijesno nije uspjela da prođe u četvrtfinale najmasovnijeg takmičenja u BiH, ali je u drugom poluvremenu odlično parirala favorizovanim izabranicima Vinka Marinovića, koji su slavili ubjedljivu pobjedu (2:4).

Pogotke za goste sa "Koševa" postigli su Amar Rahmanović (dva) i Matijas Fanimo uz autogol Marina Galića, dok su strijelci za Krupu bili Igor Makitan i Emanulah Blažević.

Zbog partije njegovog tima u drugih 45 minuta strateg Krupe Velimir Stojnić je bio posebno ponosan uprkos porazu i elimaciji iz Kupa BiH.

"Prvo poluvrijeme je pripalo gostima 0:3 nakon autogola, kornera i slobodnog udarca, ali mi smo pobijedili u drugom poluvremenu 2:1", rekao je Stojnić i čestitao "bordo" klubu na zasluženom trijumfu.

"Sarajevo je u ovom trenutku dva stepenika iznad Krupe, i ne samo nas, već mnogih klubova u m:tel Premijer ligi BiH".

Na pitanje novinara da prokomentariše suđenje, koje u posljednje vrijeme nikako ne ide na ruku Krupi, Stojnić je odgovorio:

"Čim mi neko spomene sudije, odmah dobijem vodene ospice. Samo to ću reći", podvukao je trener Krupe.