"ŠEFE, IZVINI ZA OVO": Atić pogodio trojku pa se izvinjavao Milojeviću (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Simpatična scena na meču Mega – Igokea u kojem je Edin Atić stigao do rekordnog učinka u karijeri.

"ŠEFE, IZVINI ZA OVO": Atić pogodio trojku pa se izvinjavao Milojeviću (VIDEO) Izvor: ABA liga j.t.d/Mega Soccerbet/Ivica Veselinov

Ekipa Igokee u nedjelju u matine terminu savladala je Megu u gostima rezultatom 86:84 i tako stigla do desetog trijumfa u sezonu.

Sudbina je htjela da junak Igokee bude Edin Atić momak koji je od 2018. do 2020. nosi dres Igokee.

To mu nije smetalo da svom nekadašnjem klubu ubaci 28 poena, što je njegov najbolji učinak u ABA ligi.

Ipak, da Atić ne zaboravlja lijepe trenutke provedene u Megi pokazuje i detalj iz prvog poluvremena u kojem je sipao u koš protivnika i postigao 20 poena u prvih 20 minuta.

Atić je pogodio jednu trojku, a potom se "izvinio" Dejanu Milojeviću, svom nekadašnjem treneru u Megi koji je posmatrao meč sa tribina.