Maestralna partija beka Igokee protiv Leotara: Devet trojki iz 12 pokušaja, za 4:0 u Ligi 6!

Sjajan je bio Stiven Grej u dvorani "Milioš Mrdić"

košarka liga bih leotar igokea grej devet trojki Izvor: ABA liga

Aktuelni šampion BiH Igokea upisala je ove subote četvrtu pobjedu u Ligi 6.

"Igosi" su večeras, u meču osme runde, stigli do trijumfa nad Leotarom u Trebinju, uz maestralnu partiju Stivena Greja!

LEOTAR – IGOKEA 77:92
(19:28, 22:27, 25:14, 11:23)

Bek tima iz Aleksandrovca u pobjedi je učestvovao sa čak 29 poena – od čega je čak devet trojki, i to iz 12 pokušaja!

Igokea je u dvorani "Miloš Mrdić" poslije prve dvije četvrtine imala prednost od 14 poena (41:55), ali su Trebinjci zadali žestok udarac gostima u trećoj dionici.

Riješili su taj period rezultatom 25:14 za minus tri (66:69) pred posljednjih deset minuta, koje je Igokea, ipak, odigrala kao i prve dvije dionice i na kraju trijumfovala dvocifrenom razlikom (77:92).

U domaćem sastavu odličnu partiju prikazao je Stefan Mijović sa 22 poena i čak osam asistencija, dok se Božo Đurasović zaustavio na 15 poena.