Burno u Pioniru - Kome ti objašnjavaš pi**a ti materina! Bajić ponovo vikao na Radanova: Šta ti više pričaš! (VIDEO)

Autor Haris Krhalić

Na utakmici protiv Partizana je ponovo došlo do verbalnog duela između Dragana Bajića i Alekse Radanova.

Dragan Bajić psovao Radanovom Izvor: Arenasport/printscreen

Kada igraju Partizan i Igokea u centru pažnje su Dragan Bajić i Aleksa Radanov. Bar je tako bilo u dosadašnja dva duela ovih timova. U Laktašima je došlo do žestoke svađe na klupi, a nešto slično se ponovilo na meču u Beogradu.

Na poluvremenu crno-bijeli vode (39:28), ali se najviše priča o jednom momentu koji se dogodio početkom druge četvrtine. Gosti su tada imali vođstvo (22:24), da bi onda Madar pogodio, Bajić je odmah odreagovao i tražio tajm-aut. Tada je došlo do novog sukoba na klupi.

Trener gostujućeg tima je bio bijesan na Radanova zbog grešaka i zbog nekih reakcija na terenu. Stavio mu je to do znanja tokom minuta odmora.

"Šta, kome ti više objašnjavaš pi**a ti materina i košarka tvoja. Kome objašnjavaš više!? Tri lopte si izgubio", vikao je Bajić.

Pogledajte

00:19
Svađa Bajića i Radanova
Izvor: ArenaSport

Ostao je Radanov u igri poslije toga, ali ne previše. Poslije povratka na parket je napravio faul u napadu, pa je uslijedila reakcija, zamijenio ga je Marko Jošilo. Nekadašnji igrač Crvene zvezde se nije vraćao u igru do odlaska na odmor.