Ispražnjen kompletan "Pionir"! Sudije gađane na parketu i htjele nazad pod jednim uslovom! (VIDEO)

Mučne scene u hali "Aleksandar Nikolić"

Sudije ispraznile Pionir zbog nereda na utakmici Crvena zvezda - Partizan Izvor: Arenasport/printscreen

Potpuni haos na utakmici sezone regionalne košarke, Crvena zvezda - Partizan! Sudijska trojka Saša Pukl, Tomislav Hordov i Miloš Koljenšić napustila je teren u toku treće četvrtine i nije htjela da se vrati dok dvorana ne bude potpuno ispražnjena.

U momentu u kojem je Nikoli Kaliniću dosuđena četvrta lična greška, sa tribina je doletio veliki broj predmeta na teren, a arbitri su se povukli i tamo su ostali dok su navijači nisu krenuli iz dvorane.

Pogledajte tu scenu, koja je nažalost obilježila najvažniiji meč ovdašnje košarke, pri nerešenom rezultatu 39:39 u 24. minutu.

Navijači su se sporo mirili sa time da moraju da napuste halu, ali su ipak polako izlazili. Unutra su ostajali samo predstavnici klubova, novinari i fotografi, dok su igrači uveliko bili u svlačionicama. Meč godine tako se pretvorio u mučnu predstavu.