"Kad tebe prozivaju, ne prazni se hala!" Poruka Grobara Željku: Izađite, nemojte bez nas!

Jedan od navijača poručio je Željku Obradoviću i igračima Partizana da napuste meč!

Navijači ne žele da Partizan nastavi meč bez Grobara Izvor: MN PRESS

Meč Partizana i Crvene zvezde u finalu Superlige Srbije prekinut je u trećem minutu drugog poluvremena i nije nastavljen. Za sada se pretpostavlja da će biti nastavljen u četvrtak, ali još uvijek se čeka zvanična potvrda takve informacije.

Navijači Partizana tražili su od svojih igrača da ne nastavljaju meč kada se hala isprazni, a vidjeli smo da je zajedno sa igračima među navijače otišao i Željko Obradović, Jedan od navijača mu je tom prilikom poručio da "Grobari" očekuju da se meč ne nastavi ako se hala isprazni.

"Nemoj mi konstantno neku gospodu da izigravamo, ako oni mogu tebe da vrijeđaju, vrijeđaćemo i mi njih. Slušaj! Izađite, nemojte da igrate bez vaših navijača. Znači kad se ti prozivaš ne prazni se hala, a kad se neka tamo Vesna proziva, onda se prazni. Nemojte da igrate bez nas, hej!", naveo je jedan od navijača obraćajući se Željku Obradoviću.

Pogledajte kako je to izgledalo:

U prvom meču finala Superlige Crvena zvezda je u dramatičnoj završnici uspjela da pobijedi 89:88, a u trenutku prekida druge utakmice rezultat je bio 57:45. U toku je bio 23. minut meča i pretpostavlja se da će od tada biti nastavljena utakmica u četvrtak.